Kıza naber tatlım dedim, niçin bana tokat attı?

Arkadaşlar burada havalar daima bulanık, neyse, ben yağmurdada gözlük takan bir kardeşinizim, taktım gözlüğü, sıktım parfümü, çıktım sokaklara.
Neyse oturup bir kahve içeyim dedim, ulan Türk kahveside bulamıyoruz lanet olası yerde, neyse oturdum nero ya (normalde hiç işim olmaz da mecbur kalıyoruz, yoksa ne anlarım nerodan starbuckstan) neyse karşımda 2 tane kız, ikisi sanırım arkadaş, içimden dedim oğlum burak bu kızlarla arkadaş olunmadan kalkılmayacak arkadaş olunmasa bile en azından ''Hallo guten tag'' denilecek dedim.
İyice etrafı kestim dedim, bunun erkek arkadaşı felan çıkmasın, sorun yaşamak istemiyorum.
Neyse ben kestikçe bu bana bakıyor şımarık hareketler yapıyor, dedim bu bana iş atıyor galiba.

Dediğimi yaptım ''merhaba, iyi günler tatlım dedim'' arkadaşlar öyle bir tokat attı ki, insafsızın kızı yumurukla beraber tokat attı resmen çenem kaydı.
elimde kahve vardı, malum bayana el kaldırılmaz, bende kahveyi şaşırmış gibi yapıp üzerine bıraktım, kız en son bana mal ne yapıyorsun gibisinden birşey söyledi, ben sinsice gözlük altından gülerek uzaklaştım. Kız meğersem Türk kökenli ailenin kızıymış, sonradan aptal öküz dediğini duydum.

Ne var ki tatlım da, Alman kızlarına dediğimde birşey yapmıyoryar.

0|0
0|3

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Türk kızı serttir 😂😂 beş kardeşi yedin

0|0
    0|0
  • Türk kızları mal ya onların ben yabancı ülkede böylemi mk istediğini sihiyon

0|0
    0|0
  • Almanyaya gittigimde bana da demişti kızın biri ama almanca yoktu bende :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...