Hayatınızda "biz yanındayız kanka" diyen kişiler mevcut mu?

Yani sarılabildiğiniz kişiler tabi ki. 2 aylık derin bir uykudan uyandım. Bir kabus gördüm galiba. Rüyayı anlatırken, adını zikrettiklerimin hayali karakterler olduğunu fark ettim. :) Sonra bana 4 el uzandı. "Arkadaşım biz gerçeğiz" dediler. Seninle her yere geliriz. Yok dedim o batağa siz gelmeyin ben size gelirim.

#Handan ( Dün benim için 1 saat siteye üye olmaya çalıştı. Sabah, akşam hep yanımda şimdi uyuyor üst ranzada :)) #Özlem. ( Bebe, onlar kim? Gel kumpir yiyelim diyen Ankaralı kankim. #Aysen ( Ben bu siteden götürmeye geldi ama halen duruyoruz. :( ) #Gamze (Kanka biz varız. ) Karadeniz kızı. :)

Güncellemeler:
1ay Bu arada ben biraz dramatik bir tipim galiba. Benden iyi oyuncu olur

0|1
7|14

En İyi Kız Görüşü

• Laaaan lanet karı !!! akşam telefonlarıma ne cevap vermedin? Hayır bana cevap vermemekten daha önemli ne işin olabilir senin ha? @dobrakadın

0|0
    0|0
    • 1ay

Çok yorgundum kanka. Moralim de bozuktu. İşlerim vardı dönemedim. Bugün ararım canım. :)

Erkekler Ne Diyor 14

• Yüz yıllık bir yalnızlığın içindeyim.
    Çevremde gölgeler dolaşıyor, gelip geçici suretler görünüyor ve göründükleri gibi de kayboluyorlar. Bir nefes kadar yakın olan da var, bir ses kadar uzak olan da.
    Ve bazen en acımasız, en merhametsiz ve en zalim mendebur kişiliğime bürünüp hepsinin gölgesini dahi silesim geliyor. Çünkü, aslında herkes uzak bana...
    Tıpkı, benim onlara uzak olduğum gibi...

1|0
    0|0
  • aılem dışında sadece 1 arkadasım var gerısı boş ama gorenler cok arkadasım kankam var sanıyor gercek aslında sadece maske takan kankalar neden cunku maddıyatın yerınde olmasında duşşem yere ılk tekmeyı onlar vurur zaten

0|0
    0|0
  • Kanka demezler ailem var

0|0
    0|0
  • neredee mk stuttgart gibi kasabada yaşayan türk kardeşinizim naziler evimi kundaklasa kimse giblemez.

0|0
    0|0
  • Var öyle 3-5 kişi dostum dediğim ama daha ispatlancak olay olmadı gerçek dostum ve kötü günümde yanımda olan sadece 2 kişi gördüm...

0|0
    0|0
  • Var elbet birileri.

0|0
    0|0
  • tabı kı

0|0
    0|0
  • yok sagolsunlar cıkarları ugrunna sattılar benı

0|0
    0|0
  • 6 tane tas gibinazar degmesin

0|0
    0|0
  • Var ben kendimi biraksamda beni birakmayan kardeslerim cok sukur.

0|0
    0|0
  • ulan içim karardı, kimse olmadı bea?:(

0|0
    0|0
  • Yok. Oyle birisi yok.

0|0
    0|0
  • şükürler olsun var

0|0
    0|0
  • 1 kişi var o da iyi ki var ve yetiyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Hayır elbetteki yok, nefret ediyorum hepsinden mklarım

0|0
    0|0
  • Var ama bu kadar degisik konusmuyolar

0|0
    0|0
  • Yok kankam.

0|0
    0|0
  • Hiç Bunu diyen kimse olmadı hayatımda.. Bir kişi bile. Annem bile ben senin yanındayım demedi

0|0
    0|0
  • Hayr değil

0|0
    0|0
  • Biraz ice kapanik bir yapida oldugumdan iletisim kuramiyorum insanlarla fakat fikirlerimin ortustugu , prensiplerin uydugu , ayni ortami kasilmadan rahatca paylasabildigim liseden beridir gorustugum birkac arkadasim var.

0|0
    0|0
Yükleniyor...