Arkadaşımı çok yiyorlar onu nasıl kurtarabilirim?

Merhaba arkadaşlar benim çok samimi olduğum bir dostum var çocukluktan beri arkadaşız maddi durumu baya iyi fabrikalar şirketler hastaneler falan zaten babası babamin patronu ordan tanisiyoruzvçok saf masum ve iyi yürekli birisi. Ve çevresinde gerek kızlardan olsun gerek erkeklerden olsun maddi olarak bunu cok yemeye çalışanlar var birine borç veriyor 1-2 bin TL geri almıyor birlikte kalabalık ni mekana falan gittiğinde tutup her seferinde hesabı tek başına ödüyor ya arkadaşlarının sigarasını bile alan birisi öyle söyleyeyim. Tabi cevresindekilerin de işine geliyor kimse şikayetçi değilde arkadaşımın bu durumundan rahatsizim daha önce uyardım ama birsey değişmedi. Başka ne yapabilirim?

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Kendi öyle istiyor demek ki. Bir kere uyarmışın. Aklı olan insan safsa bile bazı şeyleri anlayabilir diye düşünüyorum.

0|1
    0|1
    • 1ay

Yani öyle de o biliyorum paraya ihtiyacı olmadigindan öyle davranıyor fakat çevresindeki arkadaşlıklar gerçek değil tamamen çıkar amaçlı bu yüzden rahatsizim zaten

• 1ay

Haklısın ama anlamıyorsada yapacak bişey yok kendisi bilir. Sen çok iyi niyetli olduğun için arkadaşını düşünüyorsun tabiki ama... Aması var İşte...

En İyi Erkek Görüşü

• Valla böyle durumlarda uyarı falan işe yaramaz benimde başıma geldi bağırıp çağıracam gerekirse tokatlayacan gözünü açacan babasının iflas ettiğini söylesin arkadaşlarına kendisi denesin kardeş kendi gözleriyle görsün

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Birak yesinler be

0|0
    1|1

Erkekler Ne Diyor 1

• kafasına vur seni enayi gibi kullanıyorlar farkında degilmsin de

0|0
    0|0
    • 1ay

Yaptım ustam yaptım farkindamisin millet parani yemek için çevreden uzaklaşmiyor dedim de nafile

Yükleniyor...