Kapat

Cuma namazinda hutbeyi dinliyor musunuz?

Hutbe okunurken genelde uyukluyor millet. los ortamin tezahuru sanirim. hutbenin konusuna dikkat eder misiniz yoksa kilalim ds bitsin modunda misiniz?
Cuma namazinda hutbeyi dinliyor musunuz?

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Bende şu farzdan sonra gidenleri anlamıyorum o kadar abdest alıp gelmişsin abi bitirde git bari.

1|0
    0|0
    • Insanlar cuma namazini 6 rekat zannediyor. :) sürü misali bir kısım ayağa kalkinca pesinden bilmeyenler de bitti herhalde deyip kalkiyor.

• Amin cumlemizin :)

• Eic için teşekkür ederim:)

Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 2

• Beni almiyorlar cuma namazina. cukum yokmus

0|0
    0|0
  • Cumaya gidemiyoruz ama gitsem dinlerdim herlde

0|0
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 4

• bizim imam sürekli ak partiyi övüyo. d. d her cuma hutbesinde 3. köprüden bahsediyo geç gidiyom o yüzden biraz

0|0
    0|0
  • Gitmek zaman kaybı :D

0|0
    1|1
  • Genel olarak dinliyorum ama arada dalgınlıklarım olmuyo değil😅

0|0
    0|0
    • Uyuyan birini daha bulduk :)

• Uyumak derken horlamak degildi kastim. Güzel izah etmissin. Kastettigim oydu. Yadirgamak ićin söylemedim. Gercekten o anda bir kasvet cokuyor. Uyanik durmak zor. Bagdaş kurmak veya direge filan yaslanmak uykuyu tetikler. Ben de bunu onlemek icin iki dizim üzerinde dururum. Öyle istesen de uyuyamiyorsun cunku. :)

• Bende bir anlık içinin geçmesini kastetdim zaten😄Bazen böyle bir mayışma oluyo insanda evet camiinin verdiği huzurdan mıdır bilemiyorum ama normalde uzanmadan uyuyamayan biri olmama rağmen orda bir rahatlık geliyo insana😅

• Dinlemek büyük sevap bu yüzden dinlerim

0|0
    0|0
Yükleniyor...