Cuma namazinda hutbeyi dinliyor musunuz?

Hutbe okunurken genelde uyukluyor millet. los ortamin tezahuru sanirim. hutbenin konusuna dikkat eder misiniz yoksa kilalim ds bitsin modunda misiniz?
Cuma namazinda hutbeyi dinliyor musunuz?

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Bende şu farzdan sonra gidenleri anlamıyorum o kadar abdest alıp gelmişsin abi bitirde git bari.

1|0
    0|0
    • 1ay

Insanlar cuma namazini 6 rekat zannediyor. :) sürü misali bir kısım ayağa kalkinca pesinden bilmeyenler de bitti herhalde deyip kalkiyor.

• 1ay

Amin cumlemizin :)

• 1ay

Eic için teşekkür ederim:)

Kızlar Ne Diyor 2

• Beni almiyorlar cuma namazina. cukum yokmus

0|0
    0|0
  • Cumaya gidemiyoruz ama gitsem dinlerdim herlde

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• bizim imam sürekli ak partiyi övüyo. d. d her cuma hutbesinde 3. köprüden bahsediyo geç gidiyom o yüzden biraz

0|0
    0|0
  • Genel olarak dinliyorum ama arada dalgınlıklarım olmuyo değil😅

0|0
    0|0
    • 1ay

Uyuyan birini daha bulduk :)

• 1ay

Uyumak derken horlamak degildi kastim. Güzel izah etmissin. Kastettigim oydu. Yadirgamak ićin söylemedim. Gercekten o anda bir kasvet cokuyor. Uyanik durmak zor. Bagdaş kurmak veya direge filan yaslanmak uykuyu tetikler. Ben de bunu onlemek icin iki dizim üzerinde dururum. Öyle istesen de uyuyamiyorsun cunku. :)

• 1ay

Bende bir anlık içinin geçmesini kastetdim zaten😄Bazen böyle bir mayışma oluyo insanda evet camiinin verdiği huzurdan mıdır bilemiyorum ama normalde uzanmadan uyuyamayan biri olmama rağmen orda bir rahatlık geliyo insana😅

• Gitmek zaman kaybı :D

0|0
    1|1
  • Dinlemek büyük sevap bu yüzden dinlerim

0|0
    0|0
Yükleniyor...