Komşunuz aç iken siz tok yatabiliyor musunuz?

Dışarıdaki insanları ne kadar önemsiyorsunuz?

Bu görüntüyü Türkiyede görüyorsak biz bitmişiz demek. İnsanlığımız, vicdanımız hepsi kül olmuş.

2|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

• Suriyelileri düşünen ucubeler kendi insanımızı düşünse bu durumda olmazdık zaten. Ya gerçekten yardım etmeyi çok istiyorum ama zengin değilim işte elimden geldiği kadar hep yardımımı ediyorumda bir yere kadar benimki.
    Şöyle birşey söyleyim videodaki gibi 2 cocuk çöp kurcalıyordu akşam işten çıktıgımda eve gitmemde otobüsten indim sigara istediler verdim ilk başta korktum sonradan çocuklar abla korkmana gerek yok bizden dediler bu saatte birşey olmasın biz bırakalım seni dediler sonra zararsız olduklarını anladım öyle uzaktan beni takip ettiler. binaya girmeden önce teşekkür ettim 20 tl para verdim nasıl sevindiler ama yemek yiyelim bari dediler resmen ya Allahrazı olsun diyip durdular hep o bana yetti yani.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Şu linkten bir youtuba girdim 1 saat olmuş teşekkürler Bytoro

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Komşunun aç olduğunu bilmek için kapısını çalmak gerek. İnsanlar birbirinden kaçıyor, korkuyor.

0|0
    0|0
  • Vicdandan vicdana değişiyor şahsen ben yatamam sokaktaki hayvanlara bile üzülüyorum.

0|1
    0|0
  • Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyorum bazen. Imkanlarim kısıtlı..

0|0
    0|0
  • Benim hic oyle bir komsum olmadi ama olsa uyuyamzdim heralde

0|0
    0|0
  • Hayir tabiki

0|0
    0|0
  • Haklısın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2