Kayıp kızlarını bulmak için "Kızımız teröristtir." diye arayan ailenin tutumu sizce doğru mu?

Kayıp kızlarını bulmak için
İyi geceler arkadaşlar, hayatımda böyle saçmalık görmedim. Şaka gibi memleketiz cidden. .

Kayıp kızlarını bulmak için "Kızımız teröristtir." diye arayan ailenin tutumu sizce doğru mu?

Kayıp aramak için akla gelen bu "yaratıcı" yöntem, sizce uygun bir yöntem mi?

İyi geceler.

• Evet, çok yaratıcı bir taktik. İyi yapmışlar.
    57% (12)30% (8)42% (20)Oy Ver
  • Hayır, yanlış bir yöntem.
    43% (9)70% (19)58% (28)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• Bu ilkede adalet ve polis işine geldiği gibi çalışıyor. bence harika bir yöntem bulmuşlar. Evimi soysalar kılını kımıldatmayan polis bir vekilin evini soysalar anında yakalar.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• yanlış tabi çünkü terörist diye ararsan polis de sempatizan olarak düşünür halk görürse linç etmeye çalışır

2|1
    0|0
  • Yanlış bir yöntem linç ederler ama daha hızlı bulunacağı kesin.

0|0
    0|0
  • Laz aklı :)

0|0
    2|1
  • bence iyi :D

0|0
    0|1
  • Hayır, yanlış bir yöntem.

0|0
    0|0
  • Eğer şüpheli hareketler sergileseydi sıkarlardı kafasına. İyi mi olurdu?

0|0
    0|0
  • ne kadar grzkalı olduğumuzun canlı bir örneği işte, kızımı bulucam derken bir vatandaşın ya da bir polisin dur ihtarına uymayıp panik yapıp kaçmasıyla "evden kaçmış kız sonuçta aranıyor elbette ki kaçıcak durmayacak" ama millet onu bomba sanacak? kızıma kavuşayım derken cesedine kavuşma ihtimalini hesaplayacak kadar aptal bir milletiz işte, sonra vay efendim bu adam nasıl yüzde elli alır, %70-80 almaması tuhaf, aziz nesinin kulakları çınlasın..

3|5
    0|0
    • 1ay

duygularıma tercüman oldun kardeşim.. salaklık ve cahillik.. linç edilme ihtimali polisin öldürme ihtimali. dediğin gibi kaçma ihtimali çok yüksek

• 1ay

@Kaan_Gs aynen öyle dostum bu halk çok salak bu güruh bizim sonumuzu getiricek zaten, kızına o şekilde bir ihbarla kavuşma ihtimalin yerine eve cesedinin gelme ihtimali daha yüksek bunu hesaplayamayacak kadar salaklar işte..

• 1ay

aynen öyle

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...