İnsanları bir kalemde silebilirmisiniz? Ne yaparlarsa bir kalemde silersiniz?

İnsanları bir kalemde silebilir misiniz? Ne yaparlarsa bir kalemde silersiniz?
İnsanları bir kalemde silebilirmisiniz? Ne yaparlarsa bir kalemde silersiniz?

1|0
26|3

En İyi Kız Görüşü

• Vicdanının sesini unutanı silerim

0|1
    0|0
    • 1ay

güzelmiş

• 1ay

Çok haklısın. Şimdi bu sözden sonra susmak lazım. bir sigara yakmak lazım. İyi geceler

• 1ay

Çok sigara içme :) hayırlı geceler

Kızlar Ne Diyor 25

• Yani simdi insan'dan kastimiz kim burda sonucta bir kere o da onemli. Oncelikle tanimadigim alelade ordan burdan muhabbetimin oldugu biriyse saygisizligina kesinlikle tahammul etmem. Mecbur da degilim. Ama yeri gelir tanidigim bir insandir, yakin arkadasimdir, ayni konu saygisizlik olmaz ve onlarin sorgulayabilecegi konudur, cunku niyetlerini bilirim.

Bana cok yakin kisilerse ozellikle , silmem icin gercekten cokkk buyuk bisi yapmalari gerekir. Simdiye kadar oyle pek kimseyi "sildim" diyemem. Aslinda oldukca uyumlu ve arkadas canlisiyimdir. Tanimadigim kisilere karsi da yeterince sabirli oldugumu dusunuyorum. Ama karsidaki kasiniyorsa ya da niyetini belli ediyorsa, zaten yapacak bisi yok.

0|1
    0|0
  • İnsan olmadıgını görürsem mesela, şeref yoksunuysa silerim.
    Mesela annesi öldügü gün ben açım ya yemek daha hazır degil mi diyen birinin tüm degeri gider gözümde. Bir yakını can verirken kendi çıkarlarını düşünüyor hatta dile getiriyorsa canımdan can da olsa silerim çünki insan degildir. Yanlışı açıga çıktığında yüzü kızarmıyorsa aksine çokta güzel kıvırıyorsa silerim. 5 dakika önce ikimizinde gözü önünde olmuş olayı başka birine farklı anlatıyorsa silerim çünki herşey beklenir ondan. Dinden imandan bahsedip imanın zerresinin bulunmadıgı, namazı bile çıkarına alet eden kişiyi, gösteriş için ibadet edeni silerim. Sanırım bu kadar örnek yetti

0|1
    0|0
  • Evet silebilirim. Aynı hatayı yapmam deyip hâlâ yapıyorsa silerim ihanet ettiyse silerim :) Sen kolay siler misin

0|1
    0|0
  • Kişiye göre degisir hayatindaki bazı insanlarin alternatifi yok silip atamiyosun silmeye kiyamiyosun

0|1
    0|0
    • 1ay

İyi niyetlilikten :)

• 1ay

İyi niyetlilikten değil işte bazen naparsa yapsin silemiyosun mesela annen ya da baban çok kotu bişi yapti silebirmisin silemessin çünku ailenin alternatifi yok ne silebilirsin ne degiştirebilsin en fazla kırılabilirsin

• 1ay

bazen aile bile silinebiliyor. aldatsa bir taraf, veya ihanet etse, silebiliriz belki...

• Silerim! Genelde öyle beş para etmezleri defterime yazmam. Ama beşer şaşar derler. Eğer şaşarsam, şaşırtırım. Vesselam..

1|1
    0|0
  • silerim ihanet ederse kişiliksiz davranirsa şiddet gösterirse

1|1
    0|0
  • Bana ihanet eden herkesi. Yalan söyleyen de ihanet eder aldatanda arkadan iş çeviren de kim olursa olsun.

0|1
    0|0
  • eskisi gibi değilse

1|1
    0|0
  • insanları kalemle silmem
    silgiyle silerim.

0|2
    0|0
  • silemem. ama mesafe koyarim.

0|1
    0|0
  • Silerim. Saygisizliga tahammulum yok.

0|1
    0|0
  • Sabreder defalarca sans veririm ama sildigimde geri donusu olmuyor

0|1
    0|0
  • Silerim. Sildim de kendin mükemmel sayıp etrafındakileri küçümseyen kilolu olmasına rağmen kilolularla dalga geçen ve daha birçok iğrenç huyları olan bir insandı.

0|1
    0|0
  • Saygısızlık ve ihanet ederse. Çok kolay silerim

0|1
    0|0
    • 1ay

Yalan söylemeyi alışkanlık haline getirenleri de kolay silebiliriz belki

• 1ay

Malesef. Herkesin hayatında vardır öyleleri. İçini dökersin canım dersin sonra senin arkandan kuyu kazdığını duyarsın. Hayatından çıkaramıyorsan masafe koymak en iyisidir öyleleri için

• 1ay

Kesinlikle kesinlikle. Güzel yazdın :)

• Ben kolay kolay silemem 😞

0|1
    0|0
  • silerim. İhanet ederse

0|1
    0|0
  • Gözümden düştüğü anda silerim

1|1
    0|0
  • Belki hemen silmem ama silince agziyla kus tutsa olmaz 😂

0|1
    0|0
  • İhanet ederse bir hamlede silebilirim ama kötü bir yanım var kin tutamıyorum kalbim affetmesede o kişiyi tekrar hayatıma sokabiliyorum o da hayatıma sokuyor falan..

0|1
    0|0
  • yuzume gulup arkamdan dedikodumu yaparsaa ve bunu anlarsam kisiden sogurum ve arkadasligimi bitiririm. yuzune soylemem. ama mesaj atmam arayip sormam zamanla kaybolur gider..

0|1
    0|0
    • 1ay

Bir anda silmiş olursun yani

• 1ay

rica ettimm

• 1ay

😊 😊

• cok büyük bir serefsizlik yapmalari gerek silebilmem icin..

0|2
    0|0
  • kolay kolay silmem ama silersem bitmiştir

0|1
    0|0
  • ihanet ederlerse silerim

0|1
    0|0
  • Ben keceli kalemle siliyorum

0|1
    0|0
  • Çok büyük bir yanlışı yoksa silemem.