Millet bu parayi nereden buluyor?

Beyler bayanlar benim oturdugum semtte iki uc ev otemde ferrarisi ve maseratisi olan bir adam var 40-50 yaslarinda. Kendisi otel sahibi galiba babaminda gencliginden arkadasiymis neyse adamla baya samimi olduk. Sabahlari okuluma giderken beni bazen ferrari bazen maseratisiyle aliyor. Okulum onun otelinin yolunun uzerinde benide giderken her sabah okula ferrariyle birakiyor okula. iyi guzel herseyde arkadas herifi baya kiskaniyorum. Zaten araba merakim vardir. Ne zaman onun ferrarisine binsem icimden allahim benim neden ferrarim yok diye isyan ediyorum.
Normalde parada pulda zeginlikte gozu olan biri degilim ama sadece ferrari sahibi olabilmek icin zengin olmak istiyorum. Herifi baya kiskaniyorum.
Ne yaparsam benim gibi orta hallinin iki tik ustunde birisi ferrari alabilir. Valla sirf ferrari icin evi sattirasim var babama ya.
Ferari istiyorum ule n. Ne yapsam bankami soysam. Ulan millet su ferrari alacak parayi nereden buluyor yahu.

0|0
1|2

Kızlar Ne Diyor 1

• Yalan dolan sahtekarlık üç kağıtçılık kimse namusuyla dürüstlüğüyle zengin olamaz.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...