Kapat

Arkadaşlar yardım edin intihar eşiğine geldim napmam lazım?

Arkadaşlar insanların içinde duramıyorum özellikle yemek konusu okulun yemekhanesinde yemek yiyemiyorum resmen sırf bu sorundan sanki herkes beni izliyor bana bakıyor sanki o anda ben ben değilim gibi oluyorum istemeyerek agresif hareketler segiliyorım çok kötüyüm yardom edin birimini gözünün içine uzun uzun bakamıyorum sanki herkes beni izliyor gibi hissediyorum özellikle şu yemek konusunda bir yardım edin yoksa aç kalıcam ya valla çok kötüyüm

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• insanlari izle ve neler dusunduklerini tahmin et cok eglenceli olacak insanlari dusunme senden fazlasi yok kimsenin ✋

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Özgüven eksikliği gibi geldi abicim insanlarla konuşmaya çalış yalnız kalmamaya bak gerisi gelir intihar ediyim falan da deme sakın :)

0|0
    0|0
    • Hocam özgüven in ö SÜ yok bende zaten ama olmuyor işte

• Çok kasılıyosun gibi herkes seni izlemiyor hatta çoğu insanın umrunda bile değilsin herkesin kendi çizgisi var ordan yürüceksin takıntılarını bir kenara bırakmayı dene baktın olmuyo psikolojik destek al bence

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 4

• burdan kimse yardımcı olamaz unut onu

0|0
    0|0
  • psikiyatrist desteği alman gerek bence. okulun medikosuna git yardım ederler

0|0
    0|0
  • Çünkü dikkati dışarıya vereceğine kendine veriyorsun sende herkesi Izle dikkatimi insanlara ver

0|0
    0|0
  • panik atak

0|0
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...