Rus polisi uzun boylu ve kaslı türk polisi neden kısa ve göbekli?

Gelsin cevaplar

0|0
7|13

En İyi Erkek Görüşü

• Garip biraz oysaki her ülkede emektar polisler var. Mesela amerikan filmlerinde de hep yaşlı göbekli polisler olur filmlerde :) yani buna takma biraz gerçeği yansıytır ama bizdeki polis teşkilatı biraz değişik mesela bir çevik kuvvet baya iri yarı yakısıklı tiplerdir ama bir trafik polisi aynı şekilde olmaz. ayrıca filmlerde mesela hala polis arabalrını türklerin tofaş falan yaparlar yani algı her zaman var bunu kırmak için çabalamamıza gerek yok karşıdaki bizi nasıl görmek istiyorsa öyle yansıtıyor malesef:)

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• biri protein agirlikli besleniyor spor yapiyor biri spor nedir en ufak bilgisi yok sabah kahvaltisina simit cay yiyor

1|0
    0|0
  • amerikan polisi olmadıkları için

0|0
    0|0
  • Bizi devirmeye göğüs kası yetmez yürek lazım onlarda da o yok. o yüzden g*tu gobegi salıyoruz biz Türkler.

0|0
    0|0
  • valla onu bilmemde biz erkeklerde şöyle uzun boylu sarışın esmer fark etmez fit vücutlu seksi bir hemşire isterdik ama nerdeeee :D :D

0|0
    0|0
  • Deveye sormuşlar neden sırtın eğri diye.. Deve ne demiş :)) Türkiye kötü yönetiliyor.

0|0
    0|0
  • birinin spor kültürü var birinin yok

0|0
    0|0
  • Rus erkekleri kadınlara değer vermez

0|0
    0|0
  • Rus kadınlarıyla bizimkilerde temellerden aynı 😄😄

0|0
    0|0
  • ne rus meraklisi ciktiniz arkadas o adamlar senin g*tunu korumak icin sehit oluyorlar

0|0
    0|0
  • Nedir bu polislerin çektiği anlamadım. O göbekli adamlara kurban ol. Dara sıkıştığında yine gelir o göbekli adamlar koşar yardımına. Rusların umrunda bile değilsin. A. mk kezbanı...

0|0
    0|0
    • 1ay

Bak bilen nasıl cevaplıyor kötüleme amaçlı yazmadım ben bunu gördüğümü söyledim hemen kezban diyip saldırın başka bildiğiniz bişi yok zaten

• Birisinde hakeden oluyor, diğerinde ise torpille oluyor.

1|0
    0|0
  • Ne alaka genellemeyin herseyi Rusya da yasadin mi biliyosun? Medya ve internet grnc nesli cok yaniltiyor. 5 yil almanya da yasadim ve rusya da gezi icin gittim oyle film veya resimlerdeki gibi degil emin ol turk insani daha guzel almanya zaten obez.

0|0
    0|0
    • 1ay

Saka amaçlı zaten ülkemi çok seviyorum

• 1ay

Ne bileyim böyle bir algı var bende sormak istedim yoksa rusları falan sevdiğimden değil

• 1ay

Algi var kesinlikle, tipki abd nin butun filmlerinde kendini kahraman gostermesi gibi, iyi yonleri var elbette insana saygi var deger var daha kulturlu insanlar var ama inan guzel veya yakisikli degiller

Kızlar Ne Diyor 6

• çevikler ve yunuslar der susarim kardes yemisim ruslari

1|0
    0|0
  • Babana sor gizli.
    Ayrıca hayatını korumak için nöbet tutan ve hayatını riske atan insanların dış görünüşünü eleştirecek kadarda leş bir mahlukat'sın.

0|0
    0|0
    • 1ay

Babamın göbeği yok ne sorayım adama😒sende böyle bir sitede böyle bir soruyu ciddiye alacak kadar kaz kafalısın ne diyim

• 1ay

Olmasına gerek yok sor sen yine de. Git ailenin yanında saçmala kokuşmuş düşüncelerini buraya saçma.

• 1ay

S. ik beyinli.

• Cunku Türk mutfağı güzel

1|0
    0|0
  • Hay su ruslar bir bitemedi

0|0
    0|0
  • O insanlar senin guvenligini sağlıyor böyle konuşmaya hakkın yok. Polis o manken mi olmalı illa.

0|0
    0|0
  • Çünkü Türk polisi. Mükemmel cevap.

0|0
    0|0
Yükleniyor...