Sizce Irkçı olan Kim Kürtler mi Türkler mi?

Düşünsenize Doğulu bir genç Batıya hakkariden şırnaktan diyabarkırdan... muğlaya izmire İstanbul antalyaya güle oynaya sevinçle geliyorsa
Batılı bir genç Doğuya istanbuldan izmirden antalyadan... hakkariye şırnağa diyarbakıra Allah a emanet gidiyorsa sizce KİM IRK ÇI HANGİMİZ IRK ÇIYIZ?

0|0
10|7

En İyi Kız Görüşü

• ırkçı olmasalar, kürdistan istemezlerdi.. şimdi Türkler istemiyorsa, onlar istemediği içindir.. ama şu an her iki tarafta ırkçı.

0|2
    1|0

En İyi Erkek Görüşü

• biz milliyetçiyiz kurtlerin çogu terörist. çoguuu.3-5 tane ben kurdu vatnamımı seviyorum diyen var altı ustu.

2|3
    0|0
    • 1ay

Kürdüm, ben dünyayı sevmiyorum. Lanet olası bir gezegen. Ölenler hep kadınlar. Bence erkeklerin soyu kurumalı :)

Kızlar Ne Diyor 9

• Her ikisinin içinde var iyisi ve kötüsü. Ayrım yapma lütfen

0|0
    0|1
  • Türklük vatandaşlığı simgeler. Kürt Laz Zaza bunlar anlayacağınız dilde Türkiye nin sınırları içerisinde bulunan kabileler veya topluluklardır diyelim. Kürt Türkiye cumhuriyeti vatandaşıdır. Laz Türkiye cumhuriyeti vatandaşıdır. Yani şimdi burda Türk Kürt olayı komik. Aslında senelerdir trajikomik.

0|1
    0|0
  • Amaç Kürt türk değil amaç kan

1|1
    0|0
  • No racism

0|1
    0|0
  • benim dışımda ki herkes ırkçı

0|0
    1|1
  • soru başlığından bile ırkçılık akıyor 😂

1|1
    1|1
  • ırkçılık kokan sualler bunlar.😉

0|0
    0|0
  • Irkçılık ırka bakmaz

0|0
    0|1
    • 1ay

Hayatım da gördüğüm en saçma yorum

• 1ay

Hacı türkler ırkçıdır ya da kürtler ırkçıdır diyebilir misin gerçi bunu diyen var ama o diyenlerin ben mk

• ikiside birbirine karsi irkci

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 6

• Bu gözle bakan iki taraf da ırkçı. Özellikle sen ırkçısın dostum, çünkü sorduğun soruyu bile objektif sormamışsın, yönlendirme yapıyorsun.
    İçlerinde PKK diye Türk karşıtı bir örgüt var diye bütün kürtlere kötü diyemeyiz, onlar da kendilerince haklı oldukları konuları devlet izin vermiyor diye, Türkler kötü diyemez.
    İnsan ayırımı hoş bir şey değildir.

2|0
    0|1
  • Doğuya giden türk de tanıyorum batıya gelen kürt de. Batıya gelen kürt şu an çok rahat yaşarken doğuya giden türk hitler zamanı almanyaya gitseydi bu kadar ırkçılıkla karşılaşmazdı.

0|1
    0|0
  • Ermeniler

1|1
    0|0
  • aynen oyle kardes irkci olanda onlarda kinci olanda onlarda

0|1
    1|0
  • turkler genel olarak

0|0
    0|0
  • Milletler ırkçı olmaz, kişiler ırkçı olur.

1|0
    0|1
Yükleniyor...