İçime kapanığım (+1)?

Arkadaşlar sınıfta falan çok içime kapanığım. Hoşlandığım bir çocuk var, hiç konuşmuşluğumuz yok. Onunla bile konuşcak bişey bulamıyorum. Sadece çok samimi olduğum arkadaşlarımın yanında tam açılıyorum. Ne yapmam lazım? Herkes bana ruh gibisin diyo? Dediğinizi yapıcam lütfen söyleyin ne yapmam lazım?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• alirim bir 1+

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• Tanışmaya calıs öyle konus yani bisey olmaz

1|0
    0|0
    • 1ay

Yok ben hoşlandığım çocuk için sormadım ya :D İnsanlarla konuşurken utanıyorum, söyliycek bişey bulamıyorum

• 1ay

Ahahah o zamanla olur acele etme bendr öyleydim 😄

• Birazdaha buyu acilirsin cocuğum.

1|0
    0|0
    • 1ay

Üni'deyim haklısın

• 1ay

bir ara gitmiştim ama faydası yok onun ya

• 1ay

Icine kapanik olup sonradan kabak cicegi gibi acilanlar var, bir omur oyle kalanlar da var kapanik olan kisilerde genelde rezil olma korkusu ve buna bagli heyecanlanma vardir eger sende de bu varsa bundan kurtulmaya calis konus saliver gitsin birak gulen gulsun zamanla alisirsin sonra rahatlar acilir gidersin.

• Boşa zaman kaybetme kaç senemi harcadım böyle direk yaz hemen şimdi

1|0
    0|0
    • 1ay

Yok ben hoşlandığım çocuk için sormadım ya :D İnsanlarla konuşurken utanıyorum, söyliycek bişey bulamıyorum

• 1ay

Ha ben direk öyle anladım fakat bende öyleyim zamanla alışırsın sözünü esirgeme kimseden yeter

• Hic bir erkek bir kiz sevdigini soyledi diye bagarip cagarmaz bence 😂konuşmalisin

1|0
    0|0
    • 1ay

Konu sadece o değil ya örnek verdim :D Asıl mesele konuşamamak

• 1ay

Dun uni kutuphanesinde kiza dedim bu bilgisayafa gecebilirsiniz diye 10 dk sonra okadar erkek varken benden yardim istedi.. Ilk adim erketen galiba hep 😂

• 1ay

İyiymiiş :D

• Olur oyle

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ben de öyleyim. Ve çözüm bulabilmiş değilim.

1|0
    0|0
Yükleniyor...