Cok mutsuzum napiim?

Artik evi terk etmek kacmak istiyorum.. evde mutlu degilim hic sevgi gostermiyorlar.. kardesim Bugun okula gitmedi nedense grip olmus ve babam dedi ben biliyodum gitmiyecegini ve dedi gezmek oldugu zaman hasta degiller tamam beni neden konusuyor? Ben bu sene liseyi bitirdim ve seneye universiteye gidicem.. kardesim tek uzulmesin diye benide sucluyor ama benim sucum oldugu zaman sadece en kotu suclu ben oluyorum.. Kardesim bugun disari cikti ama ben cikmadim ve babam eve geldigi zaman onlar sadece geziyor Tamam ben cikmadim nedenn benide? Bende dedim hic biryere gitmedim neden benide konusuyorsun oda dedi senin dilin cok uzamis ama yapacagimi biliyorum.. Benim ustume cok geliyorlar ben cok sikildim kendi basima biseyler yapmak istiyorum ve yapacagim tanidiklarim az cok yardim eder beni yalniz birakmazlar evet aile cok onemli ama sevgi , hzuur Yok... Babama hic sarilamiyorum.. gecen aksam yemege oturdum orda Bisey diyordu bende sohbet olsun diye bisey soyledim yuzume bile bakmadi babam 12 yasindan beri bana hep boyle hic sarildigi yok... Annem de anne gibi davranmiyor hic bana destek olmuyor.. Benim bu evde isim yok dimi?

0|0

Erkekler Ne Diyor 4

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...