Cok mutsuzum napiim?

Artik evi terk etmek kacmak istiyorum.. evde mutlu degilim hic sevgi gostermiyorlar.. kardesim Bugun okula gitmedi nedense grip olmus ve babam dedi ben biliyodum gitmiyecegini ve dedi gezmek oldugu zaman hasta degiller tamam beni neden konusuyor? Ben bu sene liseyi bitirdim ve seneye universiteye gidicem.. kardesim tek uzulmesin diye benide sucluyor ama benim sucum oldugu zaman sadece en kotu suclu ben oluyorum.. Kardesim bugun disari cikti ama ben cikmadim ve babam eve geldigi zaman onlar sadece geziyor Tamam ben cikmadim nedenn benide? Bende dedim hic biryere gitmedim neden benide konusuyorsun oda dedi senin dilin cok uzamis ama yapacagimi biliyorum.. Benim ustume cok geliyorlar ben cok sikildim kendi basima biseyler yapmak istiyorum ve yapacagim tanidiklarim az cok yardim eder beni yalniz birakmazlar evet aile cok onemli ama sevgi , hzuur Yok... Babama hic sarilamiyorum.. gecen aksam yemege oturdum orda Bisey diyordu bende sohbet olsun diye bisey soyledim yuzume bile bakmadi babam 12 yasindan beri bana hep boyle hic sarildigi yok... Annem de anne gibi davranmiyor hic bana destek olmuyor.. Benim bu evde isim yok dimi?

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• sana kesin cicumu söyleyeyim 1evdekilerin sana nasıl bir sevgiyle byaklasmasini istiyorsan sen onlara yaklaş kardeşini kuru mesala diğerlerine karşı annene desdek ol babana ol onlar senle konuşurken goz teması kur ve sesini yükseltme
    2 hiç bir şekilde suçlayıcı olma ve kardeşleriyle de sohbet et ve sakin kardeşlerin yanında büyüklerine tartışma
    3 unutmak baban akşam yorgun argın olur bu yüzden fazla konuşmak istemez
    4 en önemlisi aklını başına topla ben kız çocuğu okumaz evde otursun kkoca beklesin diye okutmayip evde ev işleri yaptirip kapının önüne bili çıkartmayan biliyorum sen fazla cikamiyirmusun? nedeni üniversite ye hazırlanan ondan seni sıkıyor lar
    5 -) babalar soğuktur ve kızlarını ( özellikle kızlar) çok severler ama sevgisini gösteremezler sen cikarticaksin bu sevgiyi
    6-) bir şeylerin değişmesini istiyorsan sen değiştirecektir ama bunu sevgiyle kimsenin sıhirlı bir derneği yotur
    7 bu yazdıklarımı duygulardan sonucu kendi gözleriyle girursun yok uygulamadan bosver gitsin ve unutma mukafatini istiyorsan cabakayacaksin yok sa hiç bir şey elde edemezsin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Gizliden sorma bari.. Bende sevgimi paylaşacağım kız arıyordum.. Gizli olduğun için kaçırdın sevgiyi ahanda

0|1
    0|0
  • Koca bul kaç

0|0
    0|0
  • Muhtemelen ergenlik donemin olur oyle cok sey yapma

0|0
    0|0
  • ismin nedir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0