Cokmu sey istedik ben sadece hedeflerime ve amaclarima kavusmak ve mutlu olmak istedim?

Hayat bazen insana secim yapmaya surukluyor bende secim yaptim. kendi hayatimi cizmek istedim sucmu hattami yanlis mi yaptim sizce sadecr diyetisyen olmak istedim Şu an acik lise okuyorum ama testlerdrn anlamiyorum yarimci olursaniz sevinirim. Sunuda soyliyim hayatan cok sey istemedim sadece. mutlu olmak ve heseflerime kavusmak eger hayat buysa bisey demiyorum :((yasadigima uzuluyorum?

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Daha 18 misin sen

0|0
    0|0
    • 1ay

15 yasim

• 1ay

herkes şanslı doğmuyor inşallah iyi olur herşey senin için

• 1ay

Insallah

Erkekler Ne Diyor 1

• Genç insan doğar ölür ve bu dünya imtihan dünyasından başka bir şey değil. Herkesin bir derdi vardır, derdi veren Allahtır çünkü seni yoluna çağırıyordur kötülükten alıkoymak içindir o dertler Öldümmü, girdinmi o toprağın altına sardımı bedenini o kara toprak ettiğin isyanların pişmnlıkların bir anlamı kalmaz dolayısıyla youtubede Hayalhanem kanalı var Sıkıldım bu hayattan ölmek istiyorum başlıklı yazısı var onu dinle daha yaşın küçük asla isyan etme ama aslaa sabırlı ol...

0|0
    0|0
    • 1ay

Peki tessekurlet pes ettmek istemiyorum guclu yuk ama hirsliyim ama hirsimi disri veremiyorum ben aciktan okuyorum ve asla asla duzelmiyi derslerim korkuyorum haytan annem olirse naptim die babam oldu 9 sene once korkmam cok nornl degilmi

• 1ay

Bak dostum sani anlayabiliyorum Hayatı sorguluyorsun bütün bunların neden başına geldiğini sen unutma Eğer Ayağın taşa takılırsa sen genede şükret, kızma çünkü o taşa takılan bir bacağın var. Olsun can bir vakti geldiğinde kimse engel olamaz herkesin bir ömürü var korkmanıda anlıyorum Ama şunu anlamanı istiyorum Biz insanlar Dünyada Yoktuk yani Hiçtik. Dünyaya geldik tek bir amaçla İmtihanı geçmek Hakikatı bulmak bak sana İLİMle çok daha fazla şey anlatabilirim İnancını artırmak için kanıtlamak için Ama Sen Seni yaradana sığın Vardır Babanın ölmesindede bir hayır Allah rahmet eylesin. Burada sana yazıyorum kimseye aldırış etme HAYALHANEM adlı kanala gir Sadece Günde 2 video izle Değişmessen hayata farklı bir pencereden bakmassan hesabımı sileceğim Ama 1-2 videoda bırakma devam et...

• 1ay

Peki tessekurler oluck insallah okuycgin bunlar butck inaniyorum bir an okuymam die dusnuyorum ama oluck

Yükleniyor...