Nazar (negatif enerji) mi degdi? Nasil gecer bu durum?

Merhaba arkadaslar bu aralar cok sık yasiyorum bunlari nasil geçer ustumdeki negatif enerji yani goz degmesi? Bugun ranzadan düştüm ve kolum morarip şişti. Dün de bardağı kırdım elimden kaydi ve cami parmagima batti , bir iş yaparken birseyleri deviriyorum , hoca birsey sordugunda doğru yapan ben bu aralar yanlis yapiyorum ve üzülüyorum , seytani ruyalar goruyorum. surekli uyuyorum halsizim vb. Etrafimdaki insanlarin enerjisi bana mi yansidi? Beni kiskaniyorlar mi? Nasil gecer bu?

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• O rüyaları merak ettim

0|0
    0|0
    • 1ay

Seytani ruya anlatilmaz , zarar gelir.

• 1ay

Sana zarar gelir demiyorum zaten gören kişiye zarar gelir

• 1ay

Sanada birsey olmaz

En İyi Kız Görüşü

• Etrafındaki insanlarda negatif ise enerjileri o yönde seni çekiyor olabilir. Kıskanmalarıyla alakalı olduğunu sanmıyorum. Senden de kaynaklı bu. Birşeyden veya birşeylerden etkilenmiş olabilirsin.

0|0
    0|0
    • 1ay

Bir fikrim yok ama güzel birisiyim ve etrafimdaki arkadaslarim beni pek sevmiyorlar kiskananlar var. Onlardan adim gibi eminim ve çoğu insanin gozu bende oluyor.

• 1ay

Böyle düşünerek beynine bu konudan etkilendiğin hakkında telkin veriyorsun ve negatif davranıp, negatif düşünmene neden oluyor.

• 1ay

Teşekkürler.

Erkekler Ne Diyor 1

• Öyle birşey yok, çolpaza bağlamışsın at tarafı.

0|0
    0|0
    • 1ay

Nazar var. Dini bir olay değil. Negatif enerjidir. Bir insanin beyin dalgalari diğer insana yansiyarak etki eder

• 1ay

İnsanın beyin dalgaları beynin nöronları arasındaki elektrik sinyallerinin yoğunluğudur, dışarıya bir etkisi yoktur, bunlar komple yeni nesil pseudobilimcilerinin uydurmaları. İnanmayın boşuna.

• 1ay

Beyin dalgaları bilimsel bir terimdir, tamamiyle bilim dışı şeylere alet edilmesine tilt oluyorum şahsen.

Kızlar Ne Diyor 1

• Kim seni neden kıskansın peki? Hani çok mu güzelsin çok mu basarilisin vs. Oturdugun yerden nazar degecek degil ya :)

0|0
    0|0
    • 1ay

Etrafımda bulunan insanlara ve yasitlarimdan daha güzelim. Cevremde surekli takdir edilen birisiyim. Bir yere gittigimde surkeli insanlarin gözü bende oluyor ve benden nefret eden insanlar var bunlari biliyorum ve adim gibi eminim kiskaniyorlar.

• 1ay

Egon güzelmiş :) Valla yazdim yazdim sildim bu mesajin altina ne yazsam bos bence 😂😂

• 1ay

Ego degil bu gerçekler :) Iyi gunler...

Yükleniyor...