Ben şimdi iyi mi yaptım?

Otobüste bir çocukla tanıştım normal sohbet ettik. Sonra çocuğu 2 hafta sonra yine aynı durakta gördüm yanına gitmedim. Kendisi geldi sohbet ettik. Ama bu çocuk saçma bir şekilde çok çabuk bağlanan karakterde biriydi sanki 3-5 aydır birlikteymisiz gibi sahiplenmeye başladı otobüsten inene kadar kafasını bir kere bile başka yöne çevirmeden bana dik dik baktı bende bu durumdan feci rahatsız oldum. Saçma sapan cümleler kurmaya başladı bu davranislarindan dolayi da bir kaç haftadır sırf karsilasmamak için yolu uzatarak gidiyorum.
Sizce ben böyle yaparak dogru mu yaptım...

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• belki çok yanlız sende o anına denk geldiysen lgi duyup bağlandı o nedenlede sahiplenmek ihtiyacı duydu

1|0
    0|0
    • 1ay

Haklı olabilirsin ama bu çok rahatsız ediciydi...

• 1ay

Evett

• 1ay

sana dikkatli olmanı öneririm mümkün olduğu kadar tenha yerlere yanlız gitme zaten ülkede adalet diye bir şey kalmadı o yüzden dikkatli ol

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• önüne gelenle tanışma sende

1|0
    0|0
  • Yani beğenmek zorunda değilsin söylersin senden hoşlanmadım bir daha konuşmayalım filan falan o da zaten öküz değilse anlar durumu , sen yolunu değiştirme gerek yok

1|0
    0|0
    • 1ay

Kırmak istemediğim için öyle soyleyemedim

• iyi biriyse görüs ne var bunda. ama yok gevşek bir tipse kes muhabbeti.

1|0
    0|0
  • eee söyle cocuğa bemce cocuk normalde öyle biri değil Şu an çok kasıyo

1|1
    0|0
  • Sana çok kolay bir kurtulma taktiği öneriyorum. Çocukla bidaha karsılasırsan bisey yokmus gibi konus sonra telefonun çalar gibi aç konuş alo aşkım otobüse biniyorum şu kadar dakika sonra yanındayım vs de o anlar zaten 😄

0|0
    0|0
    • 1ay

👍👍👍

• 1ay

Gerçekten güzel taktik

• 1ay

Dene pişman olmazsın 😄 eğer tutmazsa yaz birşey çözüm buluruz 😂

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...