Küçük gösterdiğim için yapacağım meslekten korkuyorum Akıl verin bana?

İçimde çok büyük sıkıntı var ben 21 yaşındayım ama en fazla 18 gösteriyorum 14-15 gösteriyosun diyen bile duydum liseli gibiyim Üniversite son sınıfta okuyorum Öğretmen olucam staj yapmam gerekicek Benimle dalga geçicekler yeni öğrenci mi bu diyecekler sen gerçekten hoca mısın diyecekler ağlatıcaklar beni belki de lise öğrencileri acımasızlar Psikolojim çökücek Belki de bu mesleği hiç yapamıycam sırf bu yüzden Ne yapmam gerekiyo sizce mezun olup bütün emeklerimi çöpe atıp yüksekokul 2 yıllık bir bölüm mü okumalıyım Babamın vereceği tepkiden korkuyorum adam bana şimdi mi aklına geldi tekrar üniversite sınavlarına giriyosun diyecek sürekli kafama kakacak buna da eminim Bütün bu eziyetlere katlanıp rezil olmayı dalga geçilmeyi göze alıp bu yolda nasıl devam edicem :(

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• Seninle o şekilde dalga geçeceklerini düşünüyorsan buna alışmaya çalış. Sen küçük göstermenle ilgili şeylere hazırlıklı ol, gerekirse sen kendinle ilgili espri yap, gerekirse sen dalga geç. Öğrencilerede belli bir seviyeye kadar izin verirsin kırıcı olana gereken uyarıyı yaparsın. Bu kadar evhamlı olma ya. Bunda bir şey yok gerçekten.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sacmalama. Küçük gösterebilirsin ama bu senin rezil olacağın anlamına gelmez. Hem küçük degil genç gorunuyosun cokta güzel bişey bu kimse hicbir sey demez sana emin ol demezler hatta sevimli sıcak kanli bulurlar seni kendilerine daha yakın bulup daha iyi anlaşmaya bag kurmaya çalışırlar uzme kendini bunun icin inan bana :))

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Öncelikle küçük göstermek iyidir bence buna sevinmelisin bile illkai öğrencilerden ilk başta tepki gelebilir ama zamanla alışacaklardır yani belkide hiç olmayacak bu durum bence kendi kendine takıntı yapmışsın öğretmen ol devam et.

0|0
    0|0
  • Hadi diyelim 3-5 yıl daha kücük görüneceksin ya sonra? Bence bu kadar takılma işini ciddiye al ve öğrencilerin ile arana mesafe koy bir şekilde ikna edersin onları

0|0
    0|0
  • :)) dert etme yaw giyimini değiştirirsen olgun gözükebilirsin

0|0
    0|0
  • Lise de çalışacaksan derler 😁

0|0
    0|0
  • bişey olmazzz

0|0
    0|0
  • 14 15 gösteriyorsun zaten

0|0
    0|0
    • 1ay

öyle gösterdiğimi söyledim zaten

• Harbi merak ettim seni hocam

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• ben de öyleyim 26 yaşındayım geçen sene ehliyet diye trafikte çevirdiler :( Sanırım ilerde buna sevineceğiz

0|0
    0|0
  • Baska bir bölüm oku bu kadar kafaya takıyorsan

0|0
    0|0
  • Saçlarını kısa kesti fix 4-5 yaş büyük duruyorsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...