Günümüzün Yükselen Yıldızı Koreliler?

Günümüzde Türkiye'de dahil olmak üzere Kore hayranlığı artmaya başladı. Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?Günümüzün Yükselen Yıldızı Koreliler?

0|0
10|12

En İyi Erkek Görüşü

• aslında amerika kendi alanını kaptırıyor gibi duruyor hintliler den sonra koreliler de epey ilerlediler. illaki başka ülkelerin de atakları olacaktır.

bir kaç yıl sonra uluslararsı film ve diziler yapılmaya başlanır yani yalnızca bir ülkeye değil tüm dünyaya hitap eden diziler. bakalım bunu kim kazanacak izleyip göreceğiz

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kendilerine Korecan diyorlar. Lisedeyken Korecan bir arkadaşım vardı Hatice, burdan ona ve diğer Korecan'lara selam olsun.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Koreli kızlar hoşuma gidiyor. :D

1|0
    0|0
  • Kalitelerini seviyorum. Fan değilim ama yakından takip ederim. Daha çok müziklerini dinliyorum ama kafam dolu olduğu zamanlarda dizi izlemişliğim de vardır.

0|0
    0|0
  • kendi çaplarında yükselirler anca

0|0
    0|0
  • Onune gelen herkes plastik cerrahiye başvuruyor. Normal değil mi?

0|0
    1|0
  • anlamıyorum

0|0
    0|0
  • sevmem korelileri seveni

0|0
    1|0
  • Japon seviyorum ben saol..

0|0
    0|0
  • Kim hayran ya bunlara

0|0
    0|0
    • 1ay

Öyle deme Türkiye'de bile çok fazla hayranları var.

• 1ay

Başka açıdan düşünüyorsun yani😂

• 1ay

Yani. Bir iki deneme oldu da. Zor yanı. Ama bir iki arkadas olsun ordan isterdim. Bir arkadaşım vardı korede yaşıyor Türk. Çok da böyle dizilerindeki gibi albenisi yok oradaki hayatın merak ediyorsan. Kızlar tatlı sadece o kadar

• Çinin askeri gücü

0|0
    0|0
  • Teknoloji bakımından abd. desteği olduğu için bu kadar ilerlediler

0|0
    0|0
  • umrumda değil

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• 2007'den beri Kore dizisi takipçileri var. Bu aralar çok revaçta çünkü sevenlerinin sayısı arttı :D

1|0
    0|0
  • Türkiye'de tutulan çoğu dizinin Kore uyarlaması oluşundan belli zaten, dizileri izlettiriyor gerçekten. 😍 kendilerini çok severim, lee min ho, Song joong ki, suzy... favoridir. Lee min ho fiziği diye bir gerçekte var ayrıca! Adam Harika. 😂

1|0
    0|0
  • bilmiyorum ya sadece koreliler değil bana genel olarak bir insana hayranlık duymak falan saçma geliyor :( senin benim gibi insan işte.

0|0
    0|0
  • bayılırım korelileree❤❤

1|0
    0|0
  • alt resimde soldaki çocuk gerçek mi? :/

0|0
    0|0
  • The heirs♥♥♥♥

0|0
    0|0
  • Bazi diziler guzel evet.