Çevremde hiç arkadaşım yok lise bitti üniyi kazandım ailem göndermedi arkadaşsızlıktan bunalıma girdim?

Sorunum yukarıda 😞🐥

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle daha gençsin üniversiteye git bir öesleğin olsun, ilerde birine bağımlı olmak zorunda kalma. Göndermezlerse unutma onların lafını dinleyecek kadar da genç değilsin önce ikna etmeye çalışırsın olmuyorsa istediğini yaparsın. Belirli bir yaştan sonra hayatını kendin yaşarsın onlar öğüt verir ister dinle ister dinleme. Evde oturarak arkadaş edinilmez insanların birlikte yaptığı bir aktiviteye katıldıkça edinirsin dans kursu ya da okul gibi.

1|0
    0|0
    • 1ay

Üniversite hayalim yerle bir oldu okadar çalışmam boşa gitti artık hevesim yok bir aktivite bulmaya çalışıcam dediğin gibi inşallah bakalım hayırlısı

• 1ay

çok haklısınız lakin okadar çalışmam boşa gitti şu an kpss ye bile çalışma istediğim yok ailem bütün çaba bir çırpıta silip attı dinleme diyosun ama dinlememekten başka şansım yok gidecek başka bir yerimde yok bir yıl çalışıp para biriktirip ailemin yanından taşınıcak ve üniversiteye başlıycam düşüncem bu

• 1ay

tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim ayrıca gerçekten yardımcı oldunuz

En İyi Kız Görüşü

• Neden göndermedi

1|0
    0|0
    • 1ay

Seneye gidersin dediler puanım güzel bölümleri tutuyosu ama uzaktan eğitim yaz dediler öyle yaptım puanım yüksek olduğu halde uzaktan olunca bölüm seçenegi azdı bilgisayar programcılığını seçtim bu seferde seneye gidersin dediler

Erkekler Ne Diyor 9

• Komsu kizlardan arkadas edin

1|0
    0|0
  • Kimsenin yok zaten herkes face instgramda😄

1|0
    0|0
  • Gel sana bir sarılıyım

1|0
    0|0
  • Benimde yok hep evdeyim hiç dışarı çıkmıyorum hayatın dışındayım

1|0
    0|0
    • 1ay

Aynen öyle çok bunaltıcı

• 1ay

Bence bir yerden başlamalısın hayat böyle geçmez geç değil bence

• 1ay

Boşluktayım psikolojim alt üst oldu nerden nasıl başlıcamı ne yapcamı bilmiyorum adımda atamıyorum korkuyorum kendime hiç güvenim yok

• Ygs den kaç puan aldın

1|0
    0|0
  • uzaktan arkadaş kabul edermisin :P

1|0
    0|0
  • Napalım arkadaş mi olalım

1|0
    0|0
  • 😔 benimde iş ortamı hariç arkadaşım yok. Bana da sarılın, ama hümanistçe 😢

1|0
    0|0
  • Aaa ben varım ya

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Neden gondermedi ki

1|0
    0|0
    • 1ay

Seneye gidersin dediler puanım güzel bölümleri tutuyosu ama uzaktan eğitim yaz dediler öyle yaptım puanım yüksek olduğu halde uzaktan olunca bölüm seçenegi azdı bilgisayar programcılığını seçtim bu seferde seneye gidersin dediler

• 1ay

vay bee. kötü olmus

• 1ay

Evet oku oku dediler bütün hayallerim yıkıldı

Yükleniyor...