Aile için sorunlardan anlayan gelebilir mi?

Ailemle uzun yıllardır hiç anlaşamıyorum onlar beni sevmiyorlar bana değer vermiyorlar hal hatır sormuyorlar bu yaşıma kadar hiçbir doğum günümde doğum günün kutlu olsun çocuğum lafını bile duymadım okula göndermiyorlar evden gitmemi istiyorlar ve bunun tek sebebi de üniversiteyi kazanamamam onların gözünde işsiz boş gezen bir insan olarak görünüyorum ama öyle değil ne yapacağım çok bunaldım artık hayat bana o kadar sıkıcı geliyor ki intaharı bile düşünüyorum

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Hayatin sonu degil bazen en uzagimizdaki insanlar en yakinimizdan daha yakin olabiliyor yasin henuz genc isin ve kariyerin olunca dostlarin esin ailen olacak üzülmene gerek yok :)

0|1
    0|0
    • 1ay

Gerçekten hiçte geleceğe yönelik baktığımda o ışığı göremiyorum

• 1ay

Gerçekten çok teşekkür ederin

• 1ay

Rica ederim senin gibiyim ve emin ol mutlu olacaksin iyi gunler :)

En İyi Erkek Görüşü

• Aman kardeşş onlar sevmiyorsa onlar kaybeder sen değil ileride kim bakacak onlara kim sevecek onlarda anlıycak ama gec olcak

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Mesajinizda bir celiski var. Okula göndermiyor demissiniz ayrica üniversite kazanamadim diye böyle yapiyorlar demissiniz.. Benimde ailem dogum gunumu kutlamaz hatta hatirlamazlar bende okumadim, yeri geldiginde annem banada tembelsin istedigim gibi degilsin der. Fakat bence sorunda sizde cözümde. Okuyorsaniz calisabilirsiniz. Bence sizde bir ise yaramadiginizi dusundugunuz icin ailenizin size olan tutumunu davranisini buyutuyorsunuz. Yani ailenizin hakli oldugunu biliyor ama bunu kabul etmek istemiyorsunuz. Bence bir is bulun calisin para kazanin. Hem kendinize hem ailenize destek olun ki yeri geldiginde 'ben elimden geleni yapiyorum' diyebilesiniz

0|0
    0|0
    • 1ay

Hayır ben devlet okulunu kazanamadım 3 sene it gibi sınavlara çalıştım ama kazanamadım bu sene iç mimarlık okan üniversitesinden 75 burs kazandım ama beni yinede göndermediler maddi durumları iyi ancak benim için bir harcama yapmak onları mutsuz ediyor

• 1ay

Lisede okul takımındaydım derslerle aram hiçbir gün iyi değildi basketbolla ilgileniyordum senelerce oynadım ancak okumam için beni basketten de uzak tuttular hep benim sevdiğim şeyleri benden uzak tuttular

• 1ay

Anladığım kadarıyla aileniz olmalarını istediğiniz biri olmadığınız icin böyle bir tutum icindeler. Tavsiyem bu durumdan mutsuz oldugunuzu, oldugunuz konumdan dolayi mutlu oldugunuzu hissettirmeniz. Böylece kabul etmeleri daha doğru olur. Ne olmak istiyorsaniz o olun, nerde olmak istiyorsaniz orda olun. Tabi doğruysa yapın bunu. Aksi taktirde aileniz istedigi icin bir ömür boyu mutsuz olabilirsiniz

• İntihar bir çözüm değil. Gerçekçi çözümler bulmalısın. Belki de çalışmaya başlamalısın. Böylece ailenle daha az vakit geçirirsin hem para da biriktirirsin. Hem kafanı toplarsın hem çalışınca ailenin gözündeki imajında değişir.

0|0
    0|0
    • 1ay

Sabah 7 de iş başı yapıyorum akşam da 8 de işten çıkıyorum 9 da iç mimarlık için kursa gidiyorum 11 de çıkıyorum eve gideyim derken saat 12 oluyor onlardan para istemiyorum bütün masraflarımı karşılıyabiliyorum ama beni sevmiyorlar işte nefret bile ediyordur belkide

• 1ay

Bende o günlerin hayalini kuruyorum

• 1ay

Biraz sabır öyleyse. Hiçbir şey kalıcı değil. Bugünlerde geçer.

• ailen olacak birini bul bence

0|0
    0|0
    • 1ay

Daha yaşım erken bu yaşts öyle ağır vazifelerin altına giremem

• 1ay

Gerçekten hiçbirşey yapmak istemiyorum biliyor musun

• 1ay

anlayabiliyorum ama hayata tutunmalısın

Erkekler Ne Diyor 1

• Gecer umarim

0|0