Bu yaz bir is sebebiyle izmirde bulundum 3 ay 3 ayda 8 farkli İzmir kiziyla birlikte oldum İstanbul'da olsa bir gece gecirmek icin tonla terane cekmenizi gerektircek guzellikte kizlar gayet rahat ve gayet kendine ozguvenli bir sekilde yasiyorlardi...3 kiz sarhos halde ayakkabilarini cikarip sallana sallana yuruyebiliyorlardi kordonda kimsede askinti olmuyordu kizlarda da boyle bir guven vardi... hemen motor kasar bilmem ne demeden sizlerden de bir yorum alayim izmirde olup yurt genelinde olmayan fark ne sizce?

Güncellemeler:
1ay İstanbul'da olsa bir gece gecirmek icin tonla terane cekmenizi gerektircek guzellikte kizlar gayet rahat ve gayet kendine ozguvenli bir sekilde yasiyorlardi...3 kiz sarhos halde ayakkabilarini cikarip sallana sallana yuruyebiliyorlardi kordonda kimsede askinti olmuyordu kizlarda da boyle bir guven vardi... hemen motor kasar bilmem ne demeden sizlerden de bir yorum alayim izmirde olup yurt genelinde olmayan fark ne sizce?

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

• İzmir kadınları eskiden dina daha düşkündü ve her zaman için özgüvenleri yerindeydi. Savaşlardada ön plandalardı yani bu özgüven durumu sonradan gelmiş bir şey değil

0|2
    0|1

En İyi Erkek Görüşü

• Yaşadıklarını bence bu şekılde lanse etmeseydın daha ıyı olurdu

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• 8 kızla beraber olduysan tabi bu durumdan rahatsız olmazsın neden olasın ki?

1|1
    0|0
    • 1ay

Konu aslinda kac kizla beraber olmak degildi gereksiz bir detay oldu aslinda ama avrupai bir kafa var hani o yabanci filmlerde gordugunuz. sadece bu da degil genci yaslisi kadinlarin hepsi bakimli iyi giyimli vs farkli bir memleket cok net

• 1ay

İzmir'de yaşıyorum emin ol senden daha iyi biliyorum herkes öyle değil her kesimden insan var

• İzmir başka

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Aşırı Cinsellik?

0|0
    0|0
  • Güzeller...

0|0
    0|0
  • İzmir başka yemin ediyorum iyi ki bu şehirde okuyorum tabi bir iki kendini bilmez çıkıyor ama Trabzonda kat kat daha iyi

0|0
    0|0
  • Kultur tek kelime bu

0|0
    0|0
  • Genişlik. Sen kızının ya da kızkardeşinin o kızlar kadar özgüvenli olmasını istermisin? İsterim diyorsan bu kadar övgüyle bahsetmene hak veririm

1|0
    0|0
Yükleniyor...