Fulya özdemir öldürüldü peki kendini öldürmüş olmuyor mu?

bizim gibi efendi elalemin karısına sarkmayan kişileri görmezler avradına arpa suyu dökeyim
neymiş herkes ikinci şansı hak edermiş lan herif 2 defa hapse girmiş bence bu kızlar MAL HAYVAN ÖKÜZ ÖLMEYİDE HAK EDİYORSUNUZ BU BEYİNDE İSENİZ bile bile kendini öldürtmüş işte kızıyorum babası diyor ki kızın 2. şans verecekmiş bence bu kız kendini öldürtmek istemiş bence intahar etmiş http://www.milliyet.com.tr/9-gundur-kayip-olan-fulya-ozdemir-gundem-2333431/

alın haberi okuyun üzüldüm ama kızdımda allah rahmet etsin

Güncellemeler:
1ay güncelim benim
1ay güncelle bebeğim

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• kızlar daha duygusal dusunurler okadar basarılı bır kız bu adamla olması cıdden garıp zengın olur kendını kanıtlar vs. vs. kınamamak lazım demekkı bu kızlar herkesı kndı gıbı goruyor.. bu haberler yuzunden arkadas edınmek bıle ıstemıor ınsan ınsanın kocası katıl cıkıor var mı boyle ayn ıevde yasadıgına guvnemıorsun canın tehlıkede

0|1
    0|0
    • 1ay

ona bende hem fikirim hayır elbet her kes 2. hatta 3. şansı hak eder ama bu adam 2 defa hapse girmiş yaralamaktan filan bu bile bile intahar değilmidir.
      katil olması önemlidir ama ne için öldürmüştür canına kast etmişlerdir öldürmüştür bu suçlumu yapar ya da kaza yapmıştır öldürmüştür ama böyle zevk için insanları öldürenleri haklısın

En İyi Erkek Görüşü

• Kulturlu iyi bir insan kaybi

0|1
    0|0
    • 1ay

ona bende hem fikirim hayır elbet her kes 2. hatta 3. şansı hak eder ama bu adam 2 defa hapse girmiş yaralamaktan filan bu bile bile intahar değilmidir

• 1ay

Yoo sanki nirmal ulkede gibi sasirma dostum

YOBAZ DINCI TURKIYE BURASI 3DUNYA GERI ULKESI

kadin sort giydi diye baska hangi ulkede tekme yer
      DAHA ACI KOMIGI
      TEKME AT UC HAFTA SONRA SERBESTSIN

• 1ay

tekme atmanın cezası budur en fazla 3 aydır lakin kadının sort giyme özgürlüğünü kısıtlamanın cezası 15 yıl olmalıdır

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 3

• Hay bacım ya ne işin var itle çakalla adam at hırsızı sokakta görsem yolumu değiştiririm gebersin mk Allah rahmet eylesin bakalım muhteşem hukuk sistemimiz ne ceza verecek

0|1
    0|0
  • Sayılır...

0|1
    0|0
  • Bilmem ki

0|1
    0|0
Yükleniyor...