Bu kadının derdi ne acaba?

Yeni yaşadım 5 dk olmadı. minibüste gidiyoruz. İlçe minibüsleri. bir tane kadın bindi 30 35 yaşlarında. engelli yerinde ki açılır kapanır koltuklarda oturuyorum bende. Başka yer yok zaten arabada. Neyse bu kadın usul usul yanasmaya başladı bana. iki bacağımın arasına bir bacağını soktu. bayağı sürmeye başladım rahatsız oldum biraz çekildim geri o sırada iyice yanaştı. resmen içime girdi. Gerçekten bir tuhaf oldum. uyarmak istedim ama ne olacağı belli olmaz şimdi uni öğrencisiyim ilçeye gidiyorum tirstim açıkçası. bayağı bayağı sürtünüyor falan bir kucağıma oturmadigi kaldı. sonra on tarafta şoförün yanındaki indi o inince bu kadında gitti oraya oturdu. arkadaş nedir senin amacın. buldun 21 yaşında delikanlı işin mi görülsün ne istiyorsun anlamadım ki. Bu kadının derdi ne acaba ??

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• Başka bir erkek olsaydı bundan mutlu olurdu enteresansın

0|0
    0|0
    • 1ay

Ben sevmem böyle şeyleri ya

En İyi Erkek Görüşü

• ulan olum böyle şans gelmiş manyak mısın ellesene karının poposunu

0|0
    1|0
    • 1ay

Benim bişe yapmama gerek kalmadı öyle diyim ben gerisini sen anla

• 1ay

hee oke :d oluyor bro benim de başıma geldi. yaşlılar çok seviyor gençleri. istersen işi ileri götür para bile verirler.

Kızlar Ne Diyor 1

• Farkında degildi belki bacaklarını kapatsaydın sende

0|0
    0|0
    • 1ay

farkında olmama gibi bir imkanı yok ama. Bacağın bir yere değse hissetmez misin. Bunun ki değmenin de ötesinde

• 1ay

O zaman varmistir bir amaci sorsaydin keşke 😁

• 1ay

Yok ya ne sorcam 😂

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...