Bu nasıl bir toplum böyle?

Bu tavizlerin tecavüzlerin bir sebebi de yetiştirilme tarzı aile yapısı bizim toplumun alayı sapık bana daha 12 yaşındayken kız arkadasın var mı sen erkeksin sec beyen kadınlarka ilişkiye gir bırak evlenme ulan uckurunuz batsın... çocukları kız çocuğunuz olsa 10 12 yasında artık erkeklerle gezmeye baslarsın sevgilin var mı dermiydiniz acaba ne bicim bir zihniyet bu annelerde çok meraklı bu işlere neymiş okuldan kız bulcakmısım bulmuyorum anasını... sizene... evlatları gidin bir kitap okuyun bisey izleyin bisey öğrenin bırakın bu çük davalarını erkekleri bu kadar yüceltip kadınları asağılamayın bazı konularda da tam tersini yapıyorlar erkek bunu yapamaz ne anlar ya da kadın basına ne isin var bırakın artık su cinsiyetler üstüne anlam yüklemeyi yemin ediyorum bu ülkede kişilik bozukluğu var kadınlarda dikkat etsin kendine bizim okulda bir kız vardı 30 yasında adamla geziyordu tecavüze uğradı ulan senin ne isin var kendinden 15 yaş büyük adamla yasıtın birini bulamadın mı? KADINLARDA SAPIK GALİBA ayrıca erkeğim ama erkeklerden de nefret ediyorum o PİS SEYİNİZE SAHİP CIKAMIYORSANIZ KESİP ATIN yani. herkes ayrı bir sapık yav damacana eşek cin hallenmedikleri şey kalmadı. Ayrıca kadın erkek ilişkileri evlilik falan nefret ediyorum kızlar ana kuzusu olmasın diyor adamın annesinden hoslanmıyor ama adam kızın annesine soğuk davranıyor diye boşanan bile var alayı sorunlu sapık bencil
isin vahim yanı herşey daha kötüye gidiyor artık
ne tetelevizyonu açmak istiyorum nede bisey günde 10 tane taciz tevacüz olayı olur mu ya? Aşın bunları gitsin kayseri de sapık bir kadın vardı çocuklara neler yapmadı kadınlardan da var sapıklar cinsiyet ayrımı yapmadan asın bunları YETER ARTIK

• Haklı buluyorum
    75% (6)57% (4)67% (10)Oy Ver
  • Katılmıyorum
    25% (2)43% (3)33% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
1ay Ülke dindarlastıktan sonra bunlar arttı zaten

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Genel olarak haklısın yazdıklarında.
    Ama sadece türkiyeye has bir durum değil merak etme. İskandinav ülkesinde yaşıyorum ve aynı sapkınlık burdada var yani dünyaca bir cöküş meselesi. Ama cocuk yetiştirmede büyük sorun var türkiyede küçük kızlarada "büyüyünce cok canlar yakar"dediklerini duydum cok cirkin şeyler. Yani cinseliğe bağlamadan cocuk sevilmiyor türkiyede neredeyse ,, ayrıca tv izlemiyorum dediğin gibi bir sürü kötü şey var cünkü.

0|0
    0|0
    • 1ay

Evet sende haklısın Norveç İsveç Danimarka hangidinde yasıyorsun?

• 1ay

Ama en azından CİNLERİN IRZINA GECMEYE KALKMIYORLARDIR:)))

• 1ay

E yani ahahahhaa

En İyi Erkek Görüşü

• onu asmak çözüm olmaz. Biz ailelerin cocuklari egitirken gel amcana pipini goster yavrum geyigini birakmamız lazım... ayrıca akraba olan kadın ve kızlardan uzak tutarak onları anlamadan bilmeden onları sadece cinsel varlık olaran görmemisi lazim... ayrıca adam idam ettin eline ne gecicek? hic rahatlican sadece bir insanı oldugunu dusunerek rahatlican ama o insana öyle bir ceza vereceksin ki çıktıginda kadına ve cocuğa tapıcak ya da oyle bir ceza vereceksin ki kendini adıcak aynı şeyleri baskasi yapmasın diye yoksa senin dedigin idam ceza degil kurtuluş... sanmiyormusun ki idam olan ülkerde bunlar yok git irana neler var neler...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bunlar hep vardı bunlar hep var ülke bazında bakmazsak iyi olur. İnsan olarak sapkınlığa meyilliyiz din kisvesinde olan bir toplum olsaydık merhamet sahibi olur topluca huzurlu mutlu olurduk.

0|0
    0|0
    • 1ay

Zaten dindarlastıktan sonra bunlar arttı neymiş din olcakmıs arapların hali ortada en bir numaralı sapıklar aaaaa pardon ama onlar gerçek müslüman değil

• 1ay

Şeriatçı ülkeleride görüyoruz hepsi pislik terötist

• 1ay

Sen başka bir şey diyorsun ben başka bir şey

• Yemin ederim artık bu yazıyı taşa yapıştırcam ve Türkiye'deki bütün kafayı yemiş insanların başına atıcam. Bravo size. Aklımdan geçen herşeyi o kadar güzel özetlediniz ki size Tebrikler ediyorum. Adamsınız

1|0
    0|0
    • 1ay

Teşekkür ediyorum bende sizinle aynı fikirdeyim artık haber izlemek istemiyorum sinir krizi geciriyorum

• 1ay

Aynen cok güzel yazmış, aynı benim içinden geçenler.

• 1ay

Ya Türkiye gerçekten batmış yemin ederim. Yok bilmem evlenmeden önce cinsel ilişki, yol bilmem aldatma, yok bilmem çıplak resim yollama, yok bilmem anne ye babaya küfür yok bilmem cinayet artık boğucam kendimi ya sinir ediyorlar insanı

Erkekler Ne Diyor 1

• Dinci toplum yobazzz

0|0
    0|0
    • 1ay

Dindarlıgın sonucu

• 1ay

@MaviŞeker3636 halk boyle istedi
      Otobus soforu de dunyanin em zengin ilk on adami arasina girdi

Bunun asla bahanesi kilifi olamazzz

Hirsiz
      Ama halk bile bike neden destekliyo
      Halkda hirsiz
      Disarda bim a101 gibi buyukler haric vergi veren kendiliginden fis jesen kac esnaf var en cook %10 ya halki vergi kaciranin basindakide en zengin olur

• 1ay

Ülke batmış ya allah herşeyi hayırlısına çevirsin ama bu aptal başta kaldığı süre Türkiye düzelmez

Yükleniyor...