Aile içi şiddet davaları hakkında bilginiz var mı?( Abi şiddeti) ?

Merhaba, abim benden 4 yaş büyük 23 yaşında ben 19 yaşındayım. Her gün psikolojik veya fiziki şiddet görüyorum. Darp izleri oluşuyor ve geçiyor. Bugün de sabah üzerime kettle ile yürüdü, annem tutmasa ölebilirdim. Ben artık tüm bu baskıya dayanamıyorum. Aile mahkemesi hakkında bilgi almak istiyorum, paralı mı, ne kadar sürede sonuçlanır, okulumu engeller mi vs? Teşekkür ederim

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Keşke abini tanısaydım, dövmek ne görürdü. Çok zor bir durum. Sosyal hizmetler müdürlüklerine belki danışabilirsiniz

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• tabiki şikaye edebilirsin

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• hocam abin kusura bakma ama şizofren, ayrıca polis ve bayan savcı hakime yönlendirilen bu dava da abini mahvederler öncelikle psikolojik zorunlu tedavi eğer olmazsa ağır cezalar alır, siz gidip rapor alın, bakın neler oluyor

1|0
    0|0
  • Biz onu bir dövelim kendine gelir ya.. vaaaasak kadına şiddet nedir ank uyuz oluyorum böyle erkeklere şans ya biride karşıma çıkmıyor ank

1|0
    0|0
  • senin adına çok üzüldüm ama aileni topla bir gün konuş sikayet edeceğini de söyle

1|0
    0|0
  • Kotu durum be

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• benim arkadasimdada boyle bir durum vardi. aile ici siddet goruyordu. birgun babasi siddet uygulamis cocuk gtti sikyet etti. babasini iceri aldilar. zor bir durum Allah kolylk versn

1|0
    0|0
Yükleniyor...