Karma eğitimin işin eğitim kısmına ne gibi bir zararı olabilir?

kadın erkek ilişkileri 7 büyük günahın içinde bile değilken neden hep ön planda tutuluyo

1|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• Cahil cühalalar olduğu sürece sürekli erkekler canavarmış gibi o yasak bu yasak aman konuşma aman yanına oturma aman bakma gibi sözler söylendiği sürece toplumun erkeklerini ötekileştirmeye devam ettikleri sürece bunların olması gayet normal. Kızlara ergenliğe girdiklerinden itibaren erkeklerin hepsini tecavüzcü tacizci gibi gösteren bir toplumda yaşadığımız için kızlar sıra arkadaşının yerinden doğrulmasını ble yanlış anlar hale geldi... Bir ölsede şu yobazlar rahatlasak...

0|1
    0|0
    • 1ay

Oha muhteşem açıklamalan harbi ötekileştiriliyoruz bak bunu hiç farketmemiştim 😄

• 1ay

Sebebi bu kızlar ergenliğe girdiği anda erkekleri yasaklıyolar okul arkadaşıyla oynamasını konuşmasını şakalaşmasnı dahiiii oyüzden arkandan adam yürüse tacizmi edicek diye korkar halde yürür olduk bu psikoloji içindeyiz toplumun ve ailelerimizin bize dayattığı öğrendiği ve uygulamak zorundaymış gibi tembihlediği şeyler bunlar

• 1ay

Çok teşekkür ederim :)

En İyi Erkek Görüşü

• Karma eğitimin bir kötülüğü yok. Kötü olan zihniyetlerdir. Bir insan, karşı cinsten binlerce km uzakta olsa bile, zihniyeti kötü ise bundan kaçınamaz. Kötü düşünen bir insan, gördüğünü de kötü yorumlar.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Karma Eğitimin eğitime değil toplumdaki boş boğaz dini bilmeyen insanlara zararı var...

0|1
    0|0
  • zararı olurmu ki

0|1
    0|0
  • Zaten türkiyenin eğitim sistemi berbat

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Yok.

0|0
    0|0