Arkadaşlar Üniversitede Sınavlar Nasıl Oluyor?

Yani normal lisedeki gibi soru kağıdı verilecek ve bizde onları mı yapacağız? Bir de ben yeni daha 1. Sınıf oldugum için birine sorsam muhtemelen gülecegi için buraya yazdım lütfen 🙏 dalga gecmeyiniz

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Gulmezler sor ve evet lisedeki gibi oluyor.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Lisedeki gibi

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Halay eşliğinde

0|0
    1|0
  • Klasik sınav gibi olur kağıdı verir cevaplarsın kac soru sorcagı hocaya kalmış. Kimi derslerde not açık sınav olur. Kimi derslerede 2 oturum sınav yapılır sınavın atıyorum 40 puanı notlar acık 60 puanlık kısmı notlar kapalı gibi.

0|0
    0|0
  • Ben üniversiteden geçen sene mezun oldum inan lisedeki gibi oluyor ama bazı sınavlara 2 hatta 3 hoca gözetmen olarak girer ve kopyaya yeltenme yakalanma durumunda 6 ay uzaklaştırma cezası alırsın ve hiçbir hoca kendi dersine gözetmen olarak girmez nadiren düşebilir ama zor farklı hocalar girer sınavlara

0|0
    0|0
  • bölümden bölüme farkeder.. bazen 3 soru sorar sonrada 2 saat süre verir ya da 1 soru sorar ya da 100 soru sorar bu hocaların kararı

0|0
    0|0
    • 1ay

Tamam ama lisedeki gibi kayıtlarda hoca hazırlamış ve dağıtmış şekilde mi oluyor

• 1ay

Teşekkür ederim ekstra bilmem gereken bir şey var mı? :)

• 1ay

düzgün not tut :D
      kopya çekme çekeceksende dikkatli ol yakalnırsa uzun süre uzaklaştırma var

• Hangi Üniversiteyi Okuduğuna Bağlı ;
    Çan Eğrisi Diye Bir Sistem Var Bazı Üniversitelerde
    Klasik Veya Test Oluyor AMA Hiçbir Şekilde Tahammül Verilmiyor Telefon Kapalı Olacak Vs.

0|0
    0|0
  • hoca söylüyor sen yazıyorsun

0|0
    0|0
  • Şöyle oluyor. Sınav belgesini alırsın , polis kapıda kontrol ediyor kimliğini , üzerini arıyorlar. 1 dk sürmez bu işlem. Sonra sınıfını buluyorsun. 10'a 5-10 dakika kala sınav kitapçıkları dağıtılır. Sonra sınav başladı der hoca. 160 dakika sonunda bitti der. Kalemi sıraya bırakırsın. Kitapçığın ve optiğini hocalar teslim alar. Toplu çıkılır sınıftan.

0|0
    0|0
    • 1ay

Hahaha :) üniversite sınavı derken ygs lys yi kastetmedim normal üniversite de olduğumuz sınav yani

• 1ay

Pardon ya hiç dikkat etmemişim. Evet lisede ki gibi oluyor. Tek farkı kopya çektiğin farkedilirse lisede ki gibi yırtamazsın. Kurul toplanır (dekanlar büyükler :D ) uzaklaştırma filan verilir. Sıkıntı yani.

• 1ay

Kopya cekmem ama sorun şu ki yani A4 kağıdı mı kullanacağız

Kızlar Ne Diyor 1

• Soru kağıdı verilir dersine göre değişir sorular ve sayısı. Sayfalar yazdıran sorular bile olur bilgin bağlı o yüzden. Sürede hocanın insafına bağlı.

0|0
    0|0
Yükleniyor...