3 yıldır yurt kantini kızlar ailenize yazık degilmi?

3yıldır kız yurdu kantini işletiyorum ve kızların yüzde 80 okumaya gelmemiş evlenecek kız okuyanlarda gerçekten zor gibi istisnalar kaideyi bozmaz yazık degilmi kızlar aileniz sizi okuyun diye cabalıyo siz erkek peşinde gezme eglenme derdindesiniz

Güncellemeler:
1ay Kimsenin hayatına karışmak değil ama aile onları okutmak için gece gündüz calışıyor aile ziyarete gelirse okadar hanım hanımcık oluyorlar ama aile gidince içinden şeytan cıkıyor içinden

1|0
4|9

En İyi Kız Görüşü

• Herkesin hayatına, kimse karışamaz 😏

2|2
    0|0
    • 1ay

😂😂😂

• 1ay

Dayıya vermiyorlar heralde 😂😂o yüzden yakınıyor

• 1ay

@myadres yok reis onala alakası yok be bennevli olduğum halde yazıyolar sadece bizimde evladımız var gençlere yazık diyoz o yani yarın bizim oğlan büyüyünce tutacak birini getircek o insandan anne nasıl olur onun yetitircegi çocuk nasıl olur nesil bozuluyo yani ayrıca cıcek gibi kızlarda var derslerine vermiş kendini oturup kalkmasını bilen onlarında vardır sevdigi illa ama bazıları suyunu cıkarıyo

En İyi Erkek Görüşü

• Kadın üç varlığının ikisinden istifa etti.
    1. Namusu gitti,
    2. Dişiliğini öldürdü,
    3. Geriye sadece cinsiyeti kaldı.
    Erkek fatmalar her geçen gün artıyor maalesef.

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Napalım hep mi ders çalışalım

0|2
    0|1
    • 1ay

Yok arada bir ders çalışın yeter

• 1ay

Eglenin tabi ama eglenme eglenme var

• 1ay

Benim haddim de sınırlarım da belli. Benim geldiğim yer büyüdüğüm ortam belli sınırlarımı zorlayamam😏

• Sende kantinmi isletiosun milletin kizinimi takip ediyosun? 😒😒😒😒😒😒😒

0|1
    0|0
    • 1ay

Yok kimseyi takip etmiyorum zaten kimseyi yargılamıyorum sadece sorduğum hiç pişmanlık duymuyormusuz aileniz sizi okuyun diye gonderiyor yoksa nasıl yaşarlarsa yaşasınlar takip olayına gelince sohbetlerine denk geliyorum inanın bir erkek bile o şekilde davranmaz

• 1ay

@eclipsefog ilersini düşünemiyorum zaten ben kendimi şanslı buluyorum kirlenmeden buyuduk

• 1ay

Katılıyorum sokata oynadık ondan şanslıyız.

• Haklısın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• peki sen bu durumu düzeltmek için hiç çaba sarf ettin mi? yoksa sadece bıyık altından gülerek seyrediyormusun?

0|0
    0|0
    • 1ay

Reis sen erkekle kız bir değil kız kısmına birsey diyemezsin hele yeni unv geldiyse ben büyüdüm modundalar erkek yurdu ugruyorum bazen inan arada uçurum var

• Gezmek gezmek diye ölecekler ya 😡

0|0
    0|0
  • baktılar okuyunca bir bok olmuyo zengin e kapağa atmak istiyorlar 😊

0|0
    0|0
  • Cok tazik

0|0
    0|0
  • en çok çalışmak istediğim yer

0|0
    0|0
    • 1ay

Hiç öyle güzel biyerdegil bazen yurtaki kızları dışarda görünce tanıyamıyorsun kızlardan soğursun yani

• Bastırılmış duygular rahata kavuşunca gün yüzüne çıkıyor sanırım yılların birikimi patlama yapıyor

0|0
    0|0
  • Bizde bu tip kızlara vurup geçiyoruz zaten

0|0
    0|0
  • Türk kızları 😂😂😂

0|0
    0|0
Yükleniyor...