Sinirlerim çok bozuk ne yapacağımı bilmiyorum. Dertleşebilir miyiz?

Sinir sistemlerim bozuk. İnsanların sürekli bende geçmişindekileri aramasından ve onları düşünerek bir insana dokunmasından rahatsız oluyorum. Ve artık kimseye güvenemiyorum. Ne yapacağımı ya da ne yaptığımı şu an bilmiyorum. Tanıştığımda hoşlandığıö biri ile direk sevişmek istiyorum. Ve kaç kişi ile olacağımı hesaplamak da istemiyorum. Hoşlandığımda tanıştığım gibi sevişmek istiyorum ve sonra başka hoşlandığım kişilerle konuşmaya başlıyorum. Ve sonra ağlayasım geliyor. Ve bir şeyler yaşarken aklıma geçmişteki kötü şeyler geliyor. Bir insanın bana dokunurken başkasını hissettiği ve bu aklıma gelince sinirlenip başka insanlarla da görüşmeye başlıyorum ve sinirlerim bozuluyor. Ve insanlara kötü davranmak istiyorum. Ve sonra mutlu çiftleri görüp ağlayasım geliyor. Ve sonra koca birgün sinir krizi geçiriyorum. En kötüsü de ne biliyor musunuz? En kötüsü de dost kazığı.

0|0
2|26

En İyi Erkek Görüşü

• Ama böyle devam edemezsin her önüne gelenle birliktelik yaşarsan yaşlanınca yalnız ve çaresiz kalırsın inan senin gibi tanıdığım biri bizim işyerinde müdür ancak yalnız kimsesi yok hiç evlenemedi onun yaşadığı yalnızlığın ne kadar kötü olabileceği şu an seni düşündürmez ama yaşlanınca tek başına bir başına ölmek ve kokuşmuş cesedini günler sonra birilerinin farketmesini düşünmek çok zor bir durum

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Duygu _ durum bozukluğu kendi tepkilerini değiştirmeye calis etrafındaki insanları ayikla bence az ve öz kalsin

0|0
    0|0
    • 1ay

nasıl değiştiricem?

• 1ay

bende duygu durum bozukluğu mu var yani

Erkekler Ne Diyor 25

• bence her önüne gelnle değil, gerçekten doğru ve değecek insana özel ve güzel olanı vermelisin... değmeyecek kişilere vermeyeceksin... kolay elde edildiğini icin cabuk harcaniyorsun, biraz özel ve zor olmalısın. senin seçtiğini değil seni beğenip isteyecek senin icin birşeyler yapacak birini bekle...

0|0
    0|0
    • 1ay

sen benim hayatımda hiçbir şey bilmiyorsun. Ayrıca ben hep tek insanı bekledim. Beni başka insanlarla sakın karıştırma ahbap. SAKIN.

• 1ay

''istiyorum '' dedim. Gözlerine gözlük takmalısın bence. Ayrıca hayal gücüne de hayran kaldım..

• 1ay

hayal gücü derken? neyse be anlat o zaman kendini... ya da yazma...

• Kimya analizi yapacak değilim ama kimyan bozulmuş.
    Yerinde olsam gider bol bol uyurum. Bol su içerim. İçinde farklı bir ateş var, sanki şeytani...

0|0
    0|0
  • Ne yapıyorsa kendi kendine yapıyorsun. Hepsi senin elinde doğru kişi olup doğru kişiyi bulmakta. En önemliside ne biliyormusun? SADAKAT.

0|0
    0|0
  • Bu kadar kendine zarar verecek ne yaşadın

0|0
    0|0
  • Zaten bu hayatta dusmanindan gelen kaziga eyvallah dersin, ama dosttan kazik gelince guvendigim diger tum dostlarini belki haksizca da olsa supheye sararsin. Birinin kotulugu tum bunyeye sirayet eder

0|0
    0|0
  • Aklın karışmış durumda senin tek dostun aynanın karşısında olacak bir aynada dostunu bul istersen ve dostlar sahte karakterlerdir, iki yüzlüdürler, arkanı dönme bence direk sırtından vururlar hayat kısa derde, kedere, üzüntüye, siteme vs sakın yer verme ilerde başını duvara vurursun

0|0
    0|0
    • 1ay

haklısın.. Nasıl toparlanıcam ben :(

• Ulan o kadar şeyi dedin dedin dost kazığından bahsediyorsun senin gibi biriyle tanışmıştım sevişmedim ve şimdi sinirlerimi bozuyor kızz

0|0
    0|0
  • Cevreni degistir kank

0|0
    0|0
  • Dost kazığı cidden en kötüsü ama sende pişman olacağın şeyleri yapma, çokmu gerekli biri olması..

0|0
    0|0
  • Simdi gunun kotu geciyor diye toplu seks yapmaya kalkisma arkadasim sakin ol :)

0|0
    0|0
  • mesaj at

0|0
    0|0
  • Sabah sabah bu ne dert iyi misin şimdi

0|0
    0|0
  • Sinirlerin bozulmuş belli. Başka şeylerle meşgul olmaya çalış.

0|0
    0|0
  • Biraz akllı olursan bunların hiç birini yaşamazsın işte.

0|0
    0|0
    • 1ay

akıllı olmakla ya da olmamakla olmuyor. Sen çok mu akıllısın bay çokbilmiş? Beni tanımadan yorum yapamazsın. Akıllı olmasam şu an diğer çöp yığını gibi olurdum. Akıllı olduğum için beni kimse ele geçiremedi. Anladın mı?

• 1ay

Çok akıllıyım demedim. Öyle bir iddam da Yok dostlarını seçebilirsiniz ben neden hiç dost kazıgı yemedim. Sende başka birilerini arıyan birisini fark edebilirsin ama kendini kaptırınca umursamadan devam ediyorsun bunlar yanlış

• 1ay

Ha bide seni tanımadığım doğrudur ama yazdıklarına göre konuştum.

• Çay... ya da acsam tatlı

0|0
    0|0
  • Başka aktivitelere katıl. spor yap.

0|0
    0|0
  • Cok karisiksin

0|0
    0|0
  • uuuu fena araf bir durum

0|0
    0|0
  • bir dert ortagin olmali

0|0
    0|0
  • Tabi istersen yazabilirsin

0|0
    0|0
  • İstersen özel mesaj atıp konusabiliriZz

0|0
    0|0
  • spora git stres atmak icin bire bir

0|0
    0|0
  • bu nasıl karmaşık bir psikoloji böyle?

0|0
    0|0
  • Allah bizi bu kadınların şerrinden korusun! Amin
    !

0|0
    0|0
    • 1ay

Allah beni de sizin gibi önyargılarını yıkamamış insanlardan korusun amin! Tanımadan etmeden bilmiş bilmiş de konuşanlardan. AMİN!

• 1ay

Sensin ezik. Uza seni mi çekicem?

• 1ay

Bakırköye yakınsan gelip alayım seni

• Biraz fazla yıpranmışsın :) psikolojik tedavi görmen gerek, bence.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Biraz yalnız takılmayı dene kitap falan oku sonrası... yalnızlığa alışıyorsun zaten. Daha seçici oluyorsun. En güzeli👍

0|0
    0|0
Yükleniyor...