Arkadasım beni küçük düşürüp duruyor?

8 senelik bir arkadaşm var her işi beraber yaparız fakat çok fazla kavga ediyoz ve onun karakterini gerçekten sevmiyorum. hep tepemde ve beni özellikle başkalarinin yaninda kucuk dusurmeye bayıliyor bir tek benide değil eğer bir konuda haksız ise her zaman bir bok yapıp üste çıkıyor. insanları yargılıyor havalı tiplerden erkekler ona hasta bu özellikler umrumda değil fakat artık beni ezmesinden bıktım. Onunla cok kez arkadasligimi bitirmeye çalistim fakat her zaman yanıma geliyor barısmaya çalışyor ne yapıyım ne diyim de artık gitsın başımdan?

0|0
317

En İyi Erkek Görüşü

• Senin onu sevdiğin değer verdiğin kadar o seni sevip değer vermiyorsa ve başkalarının yanında seni aşağılıyor ve küçük düşürüyorsa o senin arkadaşın değil sana gıcık olan bir düşmanındır. Ve böyle bir kimseyi çekmek zorunda değilsin. Kısacası diyeceğin şey: Sen dengesiz bir tipsiz ne olduğun belli değilsin bir öylesin bir böylesin haydi sttir git yoluna banada bir daha selam bile verme EYVALLAH...

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Benim de böyle arkadaşım vardı ve ilk fırsatta beni sattı sen sen ol o kızla bırak arkadaşlığı herşeyi bitir derim

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 16

• Benimde var aynı kuzenim. Ben s. iklemiyorum oda artık uzaklara gitti. Yakınkende daha görüşmedim. Ama Kafası aynı. Adam durduk yere milletin yanında sidik yarışına giriyor. Saçma sapan konuşup kendince haklı çıktığını idda ediyor. Böyleleri seni kıskanan senden içten içe nefret eden ama Bir yanıda sendeki bir şeylerin özlemini duyan insanlar. Sır verirsen Azına sı. çacaktır. Böylesinden uzaklaştır arana mesafe koy yetmiyorsa Buz dolabına sok kafasından sıcak su dök kaç uzaklaş.

1|0
    0|0
  • Bence sekiz sene cok iyi dayanmışsın mümkün olduğu kadar görüşme çağırdığı zaman işin olsun gitme sen çağırma belli bir süre sonra biter sana neden böyle yaptığını sorarsada bana karşı hal hareket ve konuşma tarzını sevmiyorum o yüzden Şen'inle görüşmek istemiyorum dersin

1|0
    0|0
  • Arkadaşını allah alsın ondan sana dost arkadaş olmaz emin ol takılma onunla

1|0
    0|0
  • iyisin güzelsin hoşsunda yeterda bir sıktır git de 😅😛

1|0
    0|0
  • Konuş onla

1|0
    0|0
  • sıktın çek git de böyle insanlar var bendede ama hepsi pisman 5 ay görüş medim akıllandilar şimdi ama yinede görüş yorum

1|0
    0|0
  • Bence konusma

1|0
    0|0
  • DB'le gitsin. vur kıçına tekmeyi 😊 ben 16 senelik arkadaşımı kapının önüne koydum valla😃😃

1|0
    0|0
  • öyle biriyle nasıl arkadaş olabildin ve hala arkadaş kalabiliyon

1|0
    0|0
  • Onun yaninda takilmayi bırak bence sanada bulaşır çünkü

1|0
    0|0
  • sende onu ezmeye calis ezdikce senden uzaklasir ayni senin gibi

1|0
    0|0
  • kıskanıyor seni ya da sen uyuz bişeysin 😔

1|0
    0|0
  • Bir buyukden bilgiyardim al

1|0
    0|0
  • Görüşmeyi kes

1|0
    0|0
  • sevdiğinden yapıyor veya kızdırmak için bende bazen arkadaşıma yapıyorum

0|0
    0|0
  • aşık sana o

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Pas verme.

2|0
    0|0
  • Arkadas demem ben bu kisiye... böyle bir karaktere sahip oldugu icinde senden baska arkadas edinemiyor sanirim bu yüzden hem seni kiriyor üzüyor Hemde özür dileyip gönlünü almaya calisiyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...