Neden çareyi bu sitede arıyorsunuz?

Sorular arasında birçok soru görüyorum: "Çok kötüyüm, dalga geçmeyin, intihar etmeyi düşünüyorum, felan kişi çok şey..." Gerçekten dermanınızın bu sitede olduğunu mu düşünüyorsunuz?

0|0
7|18

En İyi Erkek Görüşü

• insanoğlu ençok neye ıhtıyaç duyar? "İLGİ".. gunumuzun hastalıgıdır "ilgisizlik hastalıgı".. bununla ilgili araştırmalarım var hatta kendı sıtemde yayınlamıştım. insanoğlunun ençok enerjı tuketen kısmı hangısıdır? "beyın".. butun vucudun yonetımı ona bağlıdır. buyuzden okadar enerjı sarfederki bu enerjı kaybından oluşan yorgunluğu rahatlatmak lazımdır ve tabı enerjı yenılemesı yapmak lazım. bunun içinse ne lazım? "mutluluk hormonu"... pekı bunu ne tetıkler? "İLGi"... tabı başka seylerde tetıkler ama en kolay rahatlama yontemıdır ilgi. çevremde çok insan var ilgiye aç! ben elımden geldıgınce yardımcı olmaya çalışıyorum ama malesefkı ınsanoğlunun kalıplaşmış düşüncelerinden ötteye geçemiyoruz!!! sımdı ben burda bu durumu anlatmak ıcın psikiatr oldugumu söylesem kımse inanmaz! buyuzden pek kendımı yormuyorum! insan davranışları üzerinede birkaç çalışmam var..! aslında çoğunun yaptıklarından ne istediğini bilirim ve bugüne kadar beni yanıltan çıkmadı..! zaten ınsanın ihtiyacına göre davranıyorum, neye ıhtıyacı varsa o şekılde bir davranış geliştiriyorum. çoğunluk olarakta tutuyor. insanoğlunun düşünce yapısı ve beyın aktıvıtelerı çok farklıdır..! ama genel olarak AYNIDIR..! sadece keşfetmeyı bıleceksın..!
    neyse saygılar& sevgıler...

1|0
    0|0
    • 1ay

atarlı psikiyatris iş başında :D tamam dostum !!! :D !! !! ( !! ) :D

• 1ay

hahaha :D okurken güldüm lan Allah razı olsun :D :D Sabah sabah güzel geldi gerçekten :D

• 21gün

Nasıl oldu bilmiyorum, yoğunluktan olsa gerek, görüşünüzü henüz gördüm ve okudum. Yazdıklarınız çok mantıklı. Yani insanlar burada kendileriyle ilgilenilmesini mi sağlıyorlar diyorsunuz?

En İyi Kız Görüşü

• En çok acıyı ben çektim diyebilirim hayatta çok şey yaşadım ve gördüm ama sor beni sitedekilere her yerde daima deli doluyum burası terapi değil burda çare aranmaz , aranmamalı.

1|1
    1|2

Erkekler Ne Diyor 17

• Bu sitede derman arayanlara sormak lazim. Adamlar intahar sorusunu bile dalgaya alıyor. Bunlardan ne kadar akıl alınabilir ki.

2|0
    0|0
    • 1ay

İşte bu yüzden bu soruyu sordum 😔 Çok haklısınız

• Belki insanlar çok yalnızdır , çaresizdir , derdini anlatacak kimseleri yoktur , kalabalıklar içinde yalnızdırlar.

2|1
    0|0
    • 1ay

Evet farkındayım... Yani insan öyle bir durumdayken aklına daha yararlı gerçekçi müesseselere başvurmak gelmiyor mu ki?

• 1ay

İnsana kendinden başka kimse daha fazla yardım edemez diye düşünüyorum,
      Aklını başına alıp yaşadığı ne varsa üzerine ince ince düşünüp bunlardan tecrübe edinmeli

• 1ay

Tabi ki de öyle ama. (Kendi düşüncenize göre hareket etmeyin!) [Taberani] (Yapacağın işi, daha önce bunu denemiş, tecrübeli kimseye danış! Çünkü o, kendisine pahalıya mal olmuş doğru görüşleri sana bedava verir.) [İ. Maverdi] İnsanlardan fikir almak istişare yapmak iyidir.

• Sadece Anket çalışması gibi düşün burada buluşan ortak bir payda ve ortak bir alan mevcut. Kişisel mahremiyet gizlenebilirken her hangibir konuda tavsiye görüş alabiliyorsun. Burda alacağın bilgi En yakın arkadaşından alacağın bilgiden daha sağlıklı çünkü tek bir kişiden değil bir çok kişiden bilgi paylaşılıyor yorum yapılıyor. Seçeneklerinin ne olduğunu daha sağlıklı anlamanın yolu Nelerin seçenek olduğunu bilmekten geçer.

0|0
    0|0
  • Geyik için burdayım. 5 sene öncesine kadar kaliteli bir siteydi. Sululuk yapılmadan sohbet ediyordun. Ama artık bu sitede yaş ortalaması 17

1|0
    1|0
  • asosyal yaratık çok bu zamanda..

1|0
    0|0
  • Bu soruyu neden gizli uye okarak sordun ki ;)

0|0
    0|0
    • 1ay

Soruyu soran benim, sen ise cevap vereceksin :)

• 1ay

HHahaja elalemin psikolojik sorunlarini buraya neden yazdigini ne ben bilirim ne senin bu sorun bilip cozer ;) Allah yardimcin olsun. akli selim cevap alip bu sorunu da coz ulke hatta dunya hatta evren kurtulsun bea. ohh beaaa

• 1ay

Tabi ki. Zaten bu site dünyayı ve evreni kurtarmak için güzel abim :)

• anonimlik.

0|0
    0|0
    • 1ay

Seninki de xp derdi olmalı :)

• 1ay

az önce cinsel tatmin yaşadım o yüzden havamda degilim kısa cevap veresim geldi. nasıl yeterince dürüst oldummu?

• 1ay

Teşekkür ederim :)

• Bu sitede hic care aramadim cunku samimiyetine guvenilecek hic kimse yok ama iste gel gor bir hastalik yapti burasi kopamiyorumda

0|0
    0|0
  • O soruların hepsi popom yedim ayağı inanma sen 😂bu arada günaydınlar olsun 😊

0|0
    0|0
    • 1ay

Aralarında gerçeklerin olduğunu da düşünüyorum, günaydın 😊

• 1ay

Karaciğerimi akciğerimi hangisini daha biliyorsun bak şimdi merak ettim 😂

• 1ay

ayrı bir ciğer var ikisine de benzemez :)

• Çare aramıyorum ki, maksat muhabbet olsun...

0|0
    0|0
  • Çare aramak değil de ilgi çekmek olarak görüyorum ben o gönderileri

0|0
    1|0
  • napsin millet

0|0
    0|0
  • ÇAREYİ NEREDE ARADIĞIMI SANA MI SORUCAM ASLANIM

0|0
    0|0
  • Bende çareyi burda arıyorum maalesef ama şunun farkındayım burada sadece kendimi avutuyorum ama reelde insanlardan nefret edince burda arıyorum iste. Zaman kaybını bırakıp reelde psikolojimi duzeltmem gerekiyor. ...

1|0
    0|0
  • Tek çare bu site.

0|0
    0|0
  • Dusunuyorum neden mi derman olduğum bir çok insan var o intihar etmek isteyen kişiler ciddi ciddi intiharı düşünen insanlar

0|0
    0|0
  • care burda degil ama realde de kimse yok danisagimiZ

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Derman degil de tanimadigi insanlar da olsa yalnizlik hissini hafifletoyor sanrim

1|0
    0|0
  • Şaşırtmışlık alameti.

1|0
    0|0
  • Öyle dusunmesek burada işimiz ne

0|1
    0|0
  • O psikoloji de kimseye anlatamiyolardir belki

0|0
    0|0
  • Burası soru sitesi olduguna gore sorabilirler. Kimse de laf edemez, etmemeli.

0|0
    0|0
  • neden aramayalım?

0|0
    1|0
    • 1ay

Hiçbirinizi dikkate almıyorlar da ondan :) Sadece kendinizi avutuyorsunuz ama burda kimse sizi adam gibi umursamaz

• 1ay

Bikaç cümle paylaştığım oldu, onun da eğer isterlerse hep devamını getirdim :) Hep teşekkür ettiler ama bu mu yani?

• 1ay

demekki umutsayan varmış

Yükleniyor...