Yeni Bir Siyasi Parti Kursak Kimler Bizim Yanımızda olurdu?

İdolojisi Türk islam olan ve öncülügü Gençlerden olusan olusum icinde Türkiye icinde ırk, mezhep, Din, sağcı, solcu Farklı siyasi Düsünce ayırt etmeksesizin sadece Türk Milleti Olması esas alan Yeniden Türk Devletlerine Liderlik Yapıp İslamiyeti esas Alarak Bütün Dünyaya Yayma cabası İcinde Cihat etmeyi Amaçlayan ama Sadece Gençlerden Olusan Bir parti kursak Mesela kimler bizimle olurdu ya da ne yapsak daha iyi olurdu

1|0
4|2

En İyi Erkek Görüşü

• Burada bu kafadan insan yok genç.
    Ateist dolu
    Şuursuz dolu.
    Her poku bildiğini sanan dolu
    Öğrenmeye kapalı cahil dolu.
    Ama bu senin dediğinden yok burada..

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 4

• Olmam.

0|1
    0|0
  • Sonu hüsranla biterdi, iyi şeylerin kaderi bu ama akıllıca kurulmuş bir strateji ve tecrübeyle birleşirse en azından tarihe adını yazdırırdı amaaaaan ütopya işte hayıe bipolar k. b yaşamıyorum

0|0
    0|0
  • Islamiyeti yaymak ne ya? islamiyeti herkes biliyor zorla mi kabul ettireceksiniz islamiyet degilde barisi yaysaniz mesela saygi duymayi falan pek bir farki yok simdiki durumdan turklukmus muslumanlikmis peh

0|2
    0|1
    • 1ay

islam barış demek zaten 😄

• 1ay

yok ben sizi anladım ama bunun gerceklesmesi için karsı tarafında iyi olması lazım baya genel bir durum olduğu için ömür yetmez ama ülkecek bunu yapmak basit güçleneceksin ve güçsüzü koruyacaksın güçsüzün yanında olacaksın tabi adaleti gözeterek dünya böyle sen insanlara iyi yaklaşırsın ama türk olduğun için müslüman olduğun için hatta hayvansevdiğin için bile dışlanınca anlayacaksın dediğimi :)

• 1ay

aynen ögle

• Yanlış yazdigin için dislike

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• şu anki de İslam kafasında ama bak noldu ve neler oluyor. Din girdi mi işin içine kötü oluyor. 15 temmuzda gördük laikliğin ne kadar gerekli olduğunu.. laiklik Allah 'sıklık değildir çıkartılır olmayalım.

1|1
    0|0
    • 1ay

farkında iseniz türklük bilinci ve şuruyla hareket eder isek bu imkansız

• 1ay

ben dindarim demedim yobazcik;)

• 1ay

ne dusunup nasil koyduysa artik adama acisi gecmemis;)

Yükleniyor...