Konya böyle mi gerçekten?

konya dışarıdan bağnaz, barbar ve gerici biliniyor bence hiçte öyle değil. sizce konya nasıl, gidenler bilenler ve yaşayanlar?konya böyle mi gerçekten??

0|0
4|16

En İyi Kız Görüşü

• alakası yok konyalı tanıdıklarım var melek gibiler zaten sehir olarakta sorunsuz gibiler

0|1
    0|1
    • 1ay

Çumra ya gittin mi hiç?

• 1ay

Allah tan gölgede
      Yine sabahı ettik cumbur cemaat muhabbet için sağol

• 1ay

eyvAllah hayırlı sabahlar.
      selametle

En İyi Erkek Görüşü

• İnsanların dini yaşamasını takva yaşamasını gericilik olan zihniyet en büyük gericidir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ben konyalıyım. Her yörenin iyi insanı da var kötü insanı da var. Muhafazakar insanlar çoğunlukta. Bağnaz ve barbar değiliz. Gericilikten kastının ne olduğunu bilmiyorum ama gayet yeniliklere açık insanlar da var. Sanayicisinden, çiftçisine herkes giyim kuşamına özen gösterir. Bu sıfatları kesinlikle kabul etmiyorum

0|2
    0|1
    • 1ay

elhamdülillah şehrini savunan bilinçli birine rastladım.. gericilikten benim bir kastım yok. biraz önce biriyle sohbet ettim gerici biliniyor falan dedi ondan yazdım. zira bir cok medeniyetin doğduğu bir şehir insanlık tarihinin ilk başkenti bu şehir ve konyalı olmaktan mutuyum

• bir dergide okumustum en abaza millet konyadaymis.

0|4
    0|0
    • 1ay

bir dergi bir anket düzenlemiş ve bu şehri abaza seçmiş öyle mi? bence o normal bir dergi değil gibi sanki

• 1ay

Tessekür ederim 🌹🤘

• 1ay

rica ederim. o kadar dedikodusunu yaptık bu şehrin bir dahaki gelişinizde buralara da bekleriz artık

• Böyledirr kesin çok güzelmiş😃

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• yabancıları hiç sevmezler ama o yabancıya işi düştüğünde -ortaaam- diye yanaşırlar. sizin aynı kişiye işiniz düştüğünde yüzünüze bile bakmazlar. üniversiteli gençlerin şehri kötü yönde değiştirdiğini söylerler ama ev kirasını alırken (3-5 bin) ses çıkarmazlar, sanayici geçinenlerin şehrin en az bir yerinde (meram müsiad konutları-yazır) 2. 3. eşleri için evleri vardır ki dışardan baktığınızda -ne iyi bir dini bütün bir insan- dersiniz. esnafı rezildir -alsan da olur almasan da olur ama alırsan kazıklarım haa- mantığındadır. %90 mevlana müzesine gitmemiştir. olur da denk gelirseniz iyisine sakın onu bırakmayın çünkü iyisi çoooooooook iyidir.

0|1
    0|0
    • 1ay

kulaktan dolma şeyleri söylüyor olduğun için ses etmiyorum ve sadece saçmalamamış sayıyorum.

• 1ay

yazık sana bende akla sahipsin diye dikkate aldım seni. hadi git kumda oyna sen..

• 1ay

sevgiyle

• aynen bizim burda da sevmezler Afyonun kaymağı Konyanın manyağı derler ya o mesele Konya uzak dursun derler ama benim tanıdığım 2 Konyalı var yemin ediyorum manyaklar (; ama çok iyi insanlar (;

0|1
    0|0
  • valla Antalya da yaşıyorum hiç böyle adam akıllı bir Konyalı ya denk gelmedim tek dertleri uçkur bir de derler Antalya şöyle Antalya böyle ama kusura bakmasınlar da Antalya dan da çıkmıyorlar Ruslar Ukraynalılar sayelerinde zengin oluyor köyde karısı çocukları aç arkadaş burada bulmuş bir tane aşkım canım diye geziniyor mk malı kaç kere karına aşkım dedin diyecen ama karşında ki adam mı da laf anlatacan

0|0
    0|1
  • Din düşmanlarının tabirleridir yobaz, bağnaz, barbar gibi tabirler. Konyayı da konyalıları da severim. En can asker arkadaşım konyalı.

0|0
    0|0
  • Ak partiye oy oranı yüksek olduğundan sevilmiyor insanları özellikle ege tarafı nefret eder :)
    Ayrıca insanları muhafazakar bir şehir, sevmemeleri için bu da bir sebep.
    Çağdaşlığın önüne geçiyoruzmuş bizim insanlarımız :D

0|0
    0|0
    • 1ay

çok şükür o partiden nefret ediyorum. ve muhafazakar olmakta kötü değil bence günah ayyuka çıkmamalı

• 5 yıl yaşadım toplumu bağnazdı sene 93-98 falandı sanırım

0|0
    0|0
  • Siz Kayseri'yi görmediniz :)

0|0
    0|0
  • Öyle derler

0|0
    0|0
  • Burası kuğulu park gezdim az biraz
    Konya insanı biraz bağnaz , kavgacı , kaba olduğu doğrudur

0|0
    0|0
  • Konyanin %95 i akpli oldugu icin boyle bir yafta var evet. Herzamanki chp zihniyeti aldirmamak lazim

0|0
    0|0
  • konuşturma beni allasen. aşırı ilericiler bu kadar söyliyim..

0|0
    0|0
  • Öyle çünkü😂😂😂 insanlarından bahsediyoz

0|0
    0|0
  • Gidersin bakarsin gadasim

0|0
    0|0
  • En çok rakı tüketilen il

0|0
    0|0
  • O dedigin her yerde var. Konya muhafazakar gecinir en cok alkol tuketen sehirdir kizlari sosyetedir guzel kizlari var. Sehir guzel ama hep donuyon

0|0
    0|0
Yükleniyor...