Babamın patronu bana sarkıntılık yapıyor?

Bana seni yaşatırım ne istersen yaparım etkileniyorum senden gibi cümleler kurdu ben 19 yaşındayım adam 35 ve evli artık babamın o herifin yanında çalışması kanıma dokunuyor ne yapmalıyım babam hariç kime anlatabilirim ya da babama söylemeli miyim? Babam öğrenirse kan çıkar oda var

0|0
9|15

En İyi Erkek Görüşü

• Bence önce adamla bir konuş, böyle muhabbetleri sevmediği gerekirse babana söyleyeceğini sert bir şekilde dile getir. Sonra da babana yeni bir iş bak...

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• canım benim o ortamda bulunmak zorunda değilsen gitme gidiyorsan da bu konuşmaya başlayınca bir şekilde ses kaydı almaya çalış elinde kanıt olur sonra git şikayet et bana sözlü tacizde bulunuyor siye ya da tehtit et karina söylerim falan diye ya da en iyisi bukadar şeyle uğraşmak yerine git babana söyle

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Boşa da öyle gel dedin mi?

0|0
    1|0
  • Söyle

0|0
    0|0
  • sapık.

0|0
    0|0
  • Babana söylemen en doğrusu.

0|0
    0|0
  • heh buyur işte soruyu okudum piskolojim bozuldu Allah kahretsin ya :'(

0|0
    0|0
  • Yaa,! sende kaşarlanıyon yane, senin ne iş var babanın partonun yanında yoksa hoşunamı gidiyor, adamın sana asılmasını!

0|0
    0|0
  • Babanın çalıştığı alana gitmeyeceksin olay da çözülmüş olacak bu kadar basit..

0|0
    0|0
  • hiç söyleme bence. adamdan da uzak dur.

0|0
    0|0
  • babana söyleeeeeee
    böyle insanlardan tiksiniyorum ama bunu babana söylee

0|0
    0|0
  • Neden o kadar yaklaşmasına izin verdin... Babam yaşındasın terbiyesiz diyemedin mi?

0|0
    0|0
  • Bidaha babanin is yerine gitme

0|0
    0|0
  • bence o kişinin eşine soyle en doğrusu bu

0|0
    0|0
  • tekrar yaklaşacağını fark ettiğin zaman sesini kaydet polise git, beni rahatsız ediyor de

0|0
    0|0
  • babana söyle işten çıkar gider. ya da o adamla asla görüşme.. kapat konuyu gitsin..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Babana söylemelisin. En doğrusu bu olur. Aksi halde adam kendi kendine bir senaryo uydurup bir şeyler derse babana sen kötü olursun. Senden duyup, ona göre tedbirini almalı.

0|0
    0|0
  • Söyleme tabiki de gitme yanına da canım amacı mikmek

1|0
    0|0
  • Babana beyan et.

0|0
    0|0
  • Babana söyleme çok kötü seyler olur patron seni nerden görüyor ki ya is yerine mi gidiyosun

0|0
    0|0
  • Bıktık bu tip insanlardan ya evlisin bir de başka kızlara bakıyorsun tövbe yarabbim sakın gitme oraya arkadaşların dediği gibi ses kaydı yap polise götür babana da söyle bunu bir daha yaklaşamaz sana o güzel kardeşim

0|0
    0|0
  • patronunu bıçakla öldür😉

0|0
    0|0
  • Git karısına anlat.

0|0
    0|0
  • adamla beraber ol hayatını yaşa

0|0
    1|0
Yükleniyor...