Hiç uzun eşek oynadınız mı? Uzun eşşek oyunundaki anılarınız neler?

Hiç uzun eşek oynadınız mı? Uzun eşşek oyunundaki anılarınız neler
Hiç uzun eşek oynadınız mı? Uzun eşşek oyunundaki anılarınız neler?

0|0
2|20

En İyi Erkek Görüşü

• Sen hiç oynadnmı biz çok oynuyoduk lisedeyken hele bizim sınıf 32kız 3 erkektık güzeldide kızlarla oynayınca biz hep altta oluyoz bea ınsan kıyamıo bildiğin bir deh diyip okulun içinde gezdirmediğimz kalıyodu bütün gün kızlar tepinsin dursun allahtan hafıfsınızde sıkıntı olmuo hatta o kadar alışmışlardki bigün sırada uzanıyodum yüzüstü nasıl olsa tasıyoz dıe 7 kız üstüme oturmuştu bide hadi şimdide kalksana diolar 3 kişiye kadar tmmda 7 nereye bea her biriniz 50 kg olsa 200 den sonrası asıyo anca oldugumz yerde tasıyabılıoz

0|0
    0|0
    • 1ay

Erkek altta olacak tabii 😀

• 1ay

tamam tasırımm seve seve halıyle siz bizi tasıcak deilsinz tabıkı ama o kadar esek yapıonuz nevar barı ıkı dk da masaj için sırtımızı çiğnesiniz azcıkta rahatlasak

• 1ay

Ona gelince yok olmaz ayagımla ya bişi olursa dıonuz ula aksama kadar esek oluoz bişe olmuyoda sırtımıza cıkıncamı olcak

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 19

• Sınıfın en şişman çocuğunun sıraya çıkıp üstüme atlaması, benim buna rağmen devrilmemem, yalnız kendimi sıkmaktan ve ıkına ıkına kasılmaktan burnumun kanaması, yine de devrilmemem. Yalnız olay kötü olsa da ortaokul çağında olunca sınıftaki diğer çocuklar üzerinde kahramansı bir etkin oluyor. Ülkeyi kurtarmış pehlivan modunda algılanıyorsun. :D

0|0
    0|0
    • 1ay

Senden ağır mıydı çocuk

• 1ay

Belin kırılmadı mı

• 1ay

Yok, ama kırılmış kadar oldu işte. :D

• Ne kadar oynadığımı terziye sormak lazım

0|0
    0|0
  • Bir kaç kere

0|0
    0|0
  • oynadım

0|0
    0|0
  • Çok oynadım bir seferinde kaburga kırılmıştı lisede derste beni güldürmeye çalışıyorlardı guluncede acaip aciyodu lan ne vicdansız arkadaşlarım varmış

0|0
    0|0
  • Üstüne atladığım kızın iki kaburgası kırılmıştı görünmez kaza

0|0
    0|0
  • Çok oynamadım belim benim için değerli😂

0|0
    0|0
  • kızlı erkekli oynamıştık okulda :D güzeldi :D hiç kızların üstüne atlayamadık ama hep onlar atladı. olmaz ki cık cık... hani eşitlik :D

0|0
    0|0
    • 1ay

Öyle olacak tabi kural bu kızlar eşek olmaz.

• Çok oynadım hepte korkardım boynum kırılacak sıkışacağım diye. Bir keresinde atlarken okul pantalonuyla kilot çırtladıydı kalabalıktı ortam bide hey gidi ne rezillikti yav. Gerçi ortaokul zamanı çocuktuk :)

0|0
    0|0
  • arkadaşın donu yırtılmıştı :D

0|0
    0|0
  • valla böyle karma oynamadık pişman oldum şu an

0|0
    0|0
  • Evet.

0|0
    0|0
  • Oynadım da gereksiz. İnsana zarar veriyor. Ben bilerek hep yastık olurdum

0|0
    0|0
  • Kizli erkekli oynadik bilmek istemezsin of of of 😊

0|0
    0|0
  • Kizlar erkekker karisik okunca zevk usde

0|0
    0|0
  • Anı biriktirmedim sıradan aptal bir oyun işte büyütmeye gerek yok.

0|0
    0|0
  • çoook oynadım pantolonumun got tarafı yırtıldı osuran oldu :)

0|0
    0|0
  • Oynamayan var mı ki?

0|0
    0|0
  • Sınıfta arkadaşlarla oynarken düştüğümü hatırlıyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...