Herkese +1. Arkadaşlar ankete de katılalım lütfen. Sizce kendimi küçük mü düşürdüm?

Eltimin çocuklarının sünnet mevlüdü olduğu için eltimin evine gittim. Diğer eltim "hoşgeldin"demedi bana. Ama daha sonra konuştu benimle. Hatta çıkarken ben sarıldım ona. Sizce bana "hoşgeldin" demeyen insana sarılarak kendimi küçük mü düşürdüm?

• Küçük düşürdün
    25% (4)25% (2)25% (6)Oy Ver
  • Küçük düşürmedin
    75% (12)75% (6)75% (18)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• Çok egolusun bunu söyleyim sadece, ona sarılman onu yüceltmez senide alçaltmaz.

1|0
    0|0
  • bu utançla ben olsam 1 hafta evden çıkmaz teli bütün sosyal hesapları kapatırdım

1|0
    0|0
  • ayıbından utansin

1|0
    0|0
  • Bir rivayete göre İran Şahı, Yavuz Sultan Selim'e mücevherlerle dolu bir sandık gönderir. Sandık açıldıkça değerli eşyalar çıkar ve değişik kokular. İran Şahı, meğer sandığın dibini dışkı ile doldurmuş. Yavuz Sultan Selim bu harekete yanıt olarak hemen gül kokulu lokumlardan hazırlatır ve elçi ile İran Şahı'na gönderir. Şah lokumları yer ve dibindeki not ile karşılaşır. O notta şöyle yazmaktadır.

"HERKES YEDİĞİNDEN İKRAM EDER."

Necip Fazıl sakal bırakmış. Adamın biri de Necip Fazıl'ın yanına gelip "Maymun'a dönmüşsün" demiş. Necip Fazıl da adama arkasını dönmüş aynen şöyle söylemiş:

"İYİ O ZAMAN, BAŞKA TARAFA DÖNEYİM."

Seninkiler bu kadar olmasa da böyle kapak olmuştur

1|0
    0|0
  • Ne kadar anlamlı ve önemli bir konuya parmak basmışsın tebrik ediyorum

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Küçük hesaplar peşinde koşmak

1|0
    0|0
  • Sen yuce gonullu bir davranista bulunmussun. Her insan kendine uyani yapar