Çok sevdiğiniz ama uzakta olan bir yakınınız mutsuz olduğunda ona kendini iyi hissettirmek için neler yaparsınız?

Yanına gitme imkanınız olmayan ve size ihtiyacı olan çok sevdiğiniz birisinin kötü döneminde onun için neler yaparsınız?

0|2
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Aramaktan başka elden bir şey gelmiyor ki. Kızların arasındaki bağ kadar olmasada, sık sık arayıp ondan haber alırım. Araya bir veya iki günden fazla koymam. Seninde yanına gitme imkanın yoksa bu bile yeter zaten gülüşleri güzel kız, iyi niyetini hiç kaybetme :)

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Telefonla ararim konusurm olabildiğince yaninda olduğumu hissetiririm guzel şeyler soylerim uzaktan o kadar olur☺ He bir de sarki atarim ya da cok guzel bir şiir atarim

0|0
    0|0
    • 1ay

Telefonla zaten konuşuyoruz da yeterli oluyor mu bilmiyorum :) Yanında olmak istiyorum da o da mümkün değil

• 1ay

Aslında kendisi de bunu biliyor ama daha çok yeni ve çok üzülüyor. Ondan bol bol konuştuk zaten sonra neyse beni bırakalım sen ne yaptın dedi. Bir şey vardı onu sordu. Sonra konu konuyu açt. Biraz daha iyi oldu :)

• 1ay

Iyi bari iste boyle farkli konulara yonelmesini sağla sevgilisinden felan bahsetmeyin ☺
      Kargoyla hediyede yollayabilirsin mesala iyi hissetmesini sağlar ☺

Erkekler Ne Diyor 8

• Ne imkanım yokmuş ya buradan Çubuk maksimum 120 km, yayan bile giderim :D

0|0
    0|0
  • onun icin Allah a dua et

0|0
    0|0
  • moralini yükseltmeye çalışırım

0|0
    0|0
  • Sürekli ararım

0|0
    0|0
  • Moral veririm başka yapacağım bir şey yok

0|0
    0|0
  • Mesaj atearak

0|0
    0|0
  • kameradan pipimi gösteririm :D nasıl soru bu yaww

0|0
    0|2
    • 1ay

Biraz yaşının adamı ol lan it heriff

• 1ay

Sen kimsin lan amınaa koydumunun gavatıı bide artist artist konuşmazmı o kafanı kesip götünee sokarım senin bana bordo klavyelik taslama burada karını gözünün önünde sikerimm öylece izlersin pezevenge bak

• 1ay

@Ironthunder :D çiçek çocuk buraya kadar :D yaww ne oldu çok nesaketli letafetli kurabiye gibi delikanlıydık ya :D :D :D ahahahahaha

• Yanina gidemiyosan sevmiyosundur yakininda degildir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...