En yakin arkadaşim beni yanlis anladi. Sizce ne yapmaliyim?

Bir para mevzusundan dolayi beni yanlis anladi. Bnim parayla işim olmaz. O da biliyo ama bugun benden para istedi bende para vardi ama baskasinin parasiydi. Internette iddia oynayacakti vermedim. Bunun uzerine daha once yine para istemisti ve bende yine baskasinin parasi vardi bende vermistim. O parayi verme sebebim bir arkadas bedavaya bize boya ayarlamisti evi boyamistik. O arkadasa alkol sozumuz vardi. Bizde 4 kisi alkol almaya gitik. Para olmadigini bilmiyordum. Bana sen ver dedi bende mahcup olmayalim diye verdim. Bugun Onu niye verdin o zaman dedi. Bende mahcup olma diye verdim dedim. O da ev sizin ben niye mahcup oluyorum dedi. Bende boyayi halleden cocuga degil alkol aldigimiz yere mahcup olma diye verdim dedim. Alkol olayini onceden bilseydim borc bulur ayarlardim yine o paraya dokunmazdim dedim (alkol almaya gidene kadar haberim yoktu alkol alinacagindan. Boyayi taristigim bu arkadas ayarlatmisti) bizim evdeydi cikti gitti bende sesimi cikarmadim. Aksam bira icmis. Ben okulun kutuphanesinin oradaydim. Geldi yanima tartistik baya sesimizi yukselttik. Bana 100 tl borcu vardi. Bende paran olunca verirsin demistim. şimdi bana yarin getirecem diyo. Bende getirirse parayi yirtip geri verecem. Aramizin bozuk olmasini istemiyorum. Bence ikimizde birbirimizi yanlis anladik. Durumu nasil duzeltebilirim sizce? mk paranin. uzun lafin kisasi baskasinin emanet parasi bende olup arkadasa vermedigim icin aramiz bozuldu. Nasil duzeltebiliriz?

Güncellemeler:
1ay Yok mu okuyan?

0|0
0|1

En İyi Erkek Görüşü

• Bence başka arkadaş bul. Erkekler trip atar mi len 😑 🔫

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!