Kürtler hakkında ne düşünüyorsunuz ve bakış açınız nasıl? Benim bakış açım detayda?

Ben bir azılı gerçek Türk Milliyetçisiyim. Ülkücü vb değilim. Ama Türkçülere sempati duyarım. Ben ırkçı biri değilim. Fakat dünyadaki tüm kurytlerden aşırı derecede gıcıyk alan azılı bir antikurytçüydüm zamanında. Ama beğendiğim ve hoşlandığım kürt kızlarıda oldu oluyorda. Konuştuğum bir kürt kızıda var şu an. O nasıl biri olduğumu bilmiyor siyasi görüşümü tam olarak. Öncelikle bu kızlarından dolayı vede ender miktardaki iyi kürtlerden dolayı kürtlere olan bakış açım azıcıkta olsa değişti eskisi gibi değilim. Ama her zaman her sanise gerektiği yerde esyki konumumda olabilecek kapasitem var. Yine hiyç sevmıyoyrum fakat hepsini değil sadece. Yüzde bazında en az 85 ninde bir kanı bozyklyk var ama naparsın kuryt işytee

Güncellemeler:
Kürt kızları cidden güzel çoğu bence ve ben bunları beğeniyom bide. Kürt kızla konuşurken facede kendimi diyarbakırda kardeşlik mesajları veren yüzünde güller açan Davutoğluymuşum gibi hissediyorum yaa. D.

0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 9

Yükleniyor...