Kürtler hakkında ne düşünüyorsunuz ve bakış açınız nasıl? Benim bakış açım detayda?

Ben bir azılı gerçek Türk Milliyetçisiyim. Ülkücü vb değilim. Ama Türkçülere sempati duyarım. Ben ırkçı biri değilim. Fakat dünyadaki tüm kurytlerden aşırı derecede gıcıyk alan azılı bir antikurytçüydüm zamanında. Ama beğendiğim ve hoşlandığım kürt kızlarıda oldu oluyorda. Konuştuğum bir kürt kızıda var şu an. O nasıl biri olduğumu bilmiyor siyasi görüşümü tam olarak. Öncelikle bu kızlarından dolayı vede ender miktardaki iyi kürtlerden dolayı kürtlere olan bakış açım azıcıkta olsa değişti eskisi gibi değilim. Ama her zaman her sanise gerektiği yerde esyki konumumda olabilecek kapasitem var. Yine hiyç sevmıyoyrum fakat hepsini değil sadece. Yüzde bazında en az 85 ninde bir kanı bozyklyk var ama naparsın kuryt işytee

Güncellemeler:
1ay Kürt kızları cidden güzel çoğu bence ve ben bunları beğeniyom bide. Kürt kızla konuşurken facede kendimi diyarbakırda kardeşlik mesajları veren yüzünde güller açan Davutoğluymuşum gibi hissediyorum yaa. D.

0|0
2|10

En İyi Kız Görüşü

• Ben Kürdüm ama senin bakış açın tamamiyle faşist bir bakış açısı, ırkçı insanların zeka seviyesi de düşük olurmuş, yazık ki o Kürt kız arkadaşın seninle konuşuyor gerçek yüzünü belli ettirsene kıza bakalım sana davranışı ne şekilde olacak...

0|2
    0|1
    • 1ay

tatlı kürt kızları sizi.

• 1ay

seni solcu kürt fıstığı iyi geceler. akpli değilim çok acayip biriyim ben. Tayyipten dolayı akpyi tutarım.

• 1ay

Ülkeyi bu hale getireni biz çok iyi biliyoruz neyse hala üç maymunu oynamaya devam edin bakalım...

En İyi Erkek Görüşü

• ahmet kaya kürt diye sürgün yedi, vatanını sevmesine rağmen gurbet ellerde öldü. çünkü kürtler yıllarca (atatürk zamanından bu yana) kötü gösterildi. ben babamın görevli olmasından ötürü 1 yıl diyarbakırda yaşadım oradaki sınıf arkadaşlarım hepsi kürttü ve 1-2 tanesi hariç hepsi de iyi insanlardı. o hariç olanlar da zaten pkk yandaşıydı olaylara falan katılıyorlardı. kanı bozuk olan sizin gibi ırkçı değilim ama kürtlerin kanı bozuk diyip kendi cümlesiyle çelişen gavatlardır

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Kürtlere karşı ön yargılı değilim anlaşıyoruz da genelde ama çoğu yedi göbek batılı da olsa kürdistan kurulsun giderim mantığında

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Sen dogdugunda insan olarak dogarsin. Kürt Türk ingiliz fransiz tercih edemezsin. Bende kürt üm. %85 lik çıkarımin yanlis. Kani bozukluk irkta olmaz. İnsanin kendisinde olur. Bence kürtlere bir türk olarak değilde bir endonezyali olarak bak. O zaman kani bozuklugun irkta degil insanin kendisinde oldugunu gorursun. Yunanlilara gore de türklerin kani bozuk? Buna ne diyeceksin? Sen kendini bir kani bozuk olarak görebiliyo musun?

1|0
    0|0
  • iyi bir insan olmadıktan sonra türk olsan, kürt olsan ne çıkar.

1|1
    0|0
  • gecin artik bunlari pkk yuzunden olan seyler hep bunlar pkk da asiri milliyetcilikten faydalanarak dogmus bir orguttur kurt turk evlenmis karismis artik

1|0
    0|0
  • kürtünde iyisi var, türkün de pçi var

1|1
    0|0
  • gun icinde dusundugum olmuyor hic kurtler hakkinda taaki ksde birisi sorana kadar

0|0
    0|0
  • Once bir insan olun sonra irkiniza geleriz

1|1
    0|0
  • kötüsü oldugu kadar iyiside var sırf kötüsü yüzünden iyisindende olmayalım

0|0
    0|0
  • Ben de Türk'üm ve çok iyi anlıyorum seni, ama biz de ak kaşık değiliz her halktan milletten pislikler var illa.. boşver takma kafana yaşamana bak:)

0|0
    0|0
  • Detayı okumadan ırkçı zihniyete sahip olduğunu düşündüm oyuzden ciddiye almıyorum

1|0
    0|1
Yükleniyor...