Esaretin bedeli filmi gerçek hayatta yaşanmış mı?

araştırdım ama sadece kitaptan alındığı yazıyor gerçek bir oluşumu var mı yoksa yazarın hayal gücü mü sadece

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• bazı şeyler o kadar güzel yaşanırki yaşayan Andy Dufresne nin kendisi olur o yüzden sürükler kendine doğru bunu ve bu gibi film senaryolarını dünyada nadir insanlar yazarlar what dreams may come izle pişman olmazsın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Bazı şeyler gerçek olabiliyor, var öyle filmlerde. Ama hayal gücü ile de bu tip filmler yazılabilir. Çok takmayın...

0|0
    0|0
    • 1ay

merak ettim :)

• 1ay

Kuzular Sessizliği, Hannibal gibi şeyler de var korku filmleri. :D Merak etme, tırsarsın. :D Ben de korku kapanındaki caniler gerçekte var mı diye merak etmiyor değilim. İnsan eti yiyorlardı. :D

• 1ay

hannibal ı çok severim ama devamını çekmediler işte

• hayır aslında film Stephan king in Kuşku Mevsimi kitabından uyarlama, dolasıyla bir öykü olarak nitelendirilen film olarak görülür. bunun gerçekliği ile ilgili bir yazı okumadım. .. ama şunu belirteyim Esaretin Bedeli nden daha önce çekilmiş olan ve nerdeyse bir çok benzerlik taşıyan Alcatrazdan Kaçış filmi gerçek bir olaydan esinlenmiştir. aralarında çok benzerlik vardır tabi ama Esaretin Bedeli kadar ses gelişmemiştir. .

0|0
    0|0
  • Öyle diyorlar ama ne kadar doğru meçhul film ise mükemmel

0|0
    0|0
  • Gercek

0|0
    0|0
    • 1ay

emin misiniz baktım ama hiç bir yerde gerçekten yaşandı yazmıyor

• 1ay

Gercek olsa bu kadar olur yani ben gercek diyorum gercek olduguna dair bir bilgi yok

• 1ay

anladım teşekkür ederim :)

Kızlar Ne Diyor 2

• Gerçek değildi o... Yani uuzn zaman oldu izleyeli gerçek olsa, bir tık daha aklımda kalırdı sanırım. Ya da olabilir de :/

0|0
    0|0
  • Kesin var karşim

0|0
    0|0
Yükleniyor...