Ev kiralamak? tek basina yasamak?

İstanbul'da daire kiralamak istiyorum nedense evi terk ediyorum? fulya gibi yerlerde mesela? kendi ayaklarimin ustunde durmak istiyorum 800 tl kira ve guzel semtte buldum.. ama guzel is soylesenize bana? lise mezunuyum... universiteye 1 yil sonra devam edicem?

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• yerinde olsam kendime bir bayan güvenilir ev arkadaşı bulurdum onunla kalırdım kız çocuğu ne olursa olsun tek başına yaşayamaz ayrıca korkarsında korkmam deme mutlaka korkarsın bende tek yaşıyorum kendi dairem var onu kiraya verdim kartalda merkezde oturuyorum ama benim için sorun yok bence iyi düşün bunu...

0|1
    0|0
    • 1ay

ben cok korkuyorum :D gercekten

• 1ay

bende onu söyledim işte tek başına kalmak kolay değil yani evde biri olursa en azından için rahat olur hem konuşur dertleşirsin beraber biyerlere gidersin vaktin güzel geçer evde tek başına olmaz ben bile erkek oldum halde inan çok sıkılıyorum evde

• 1ay

katılıyorum bayansan bir kız ev arkadaşı bul turkuye bura her çeşit pisliq var

Erkekler Ne Diyor 8

• hmm sen boyle devam ette dunyanin kacbucak oldugunu anlarsin İstanbul seni tek basina yer bitirir seni cikma derim sana tabi yadamak istiyorsan sonunu bilmedigin yola girme

0|0
    0|0
  • Fulya da 2500 kiralar...

0|0
    0|0
  • standart yerlerde küçüğünden 400 ede bulursun senin lukse kaçmış biraz her neyse lise mezunu isen özel güvenlik görevlisi olmanı tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • paran yetmez biseler satman gerekir

0|0
    0|0
  • Lise mezununa güzel bir iş masa başı prensiplerinize uyar mı hanım efendi.

0|0
    0|1
  • o kadar çok lise mezunu var ki zor yani İstanbul'da geçirmen anlicaksin

0|0
    0|0
  • Sende benim gibisin he

0|0
    0|0
    • 1ay

nasil yani :D

• 1ay

Bende yakında beşiktaş da tek yaşamaya baslicam seneyede kismetse üniversite tekrar☺ şimdiden. bol şans eve. kedi. de al😅

• Bende düşündüm olmuo zor is

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...