Sizden küçük birine yenge dermisiniz?

Kuzeninin esi olacak kişiye yenge dermisiniz? 97li ben de 96 liyim. Bana abla demesin ama 6 7 yaş olan kisiye de abla abi dememek saygısızlık? Bu arada giciklik icin yenge derim.

Güncellemeler:
1ay Soruyu soyle sorayim. sizden 5 6 yas buyuk birinisine saygidan abla abi dermisiniz?

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• abimin eşi benden 1 yaş büyük ve adıyla hitap ediyorum.
    kasılmak anlamsız bence

1|0
    0|0
    • 1ay

Yenge vb demek anlamsiz sonucta yasin küçük yakin yaslar sahsen ben istemem ama 5 6 yas küçükse benden veya buyukse ya abi abla ya da yenge derim.

En İyi Kız Görüşü

• Bilmem hic benden bir yas kucuk yengem olmadi ama kimseyide sallamam bana yenge demis dememis umurumda olmaz.

1|0
    0|0
    • 1ay

Peki tam tersi olsa 5 6 yaş buyuk birisine adiyla hitap edebilirmisin? Yetistirmeyle alakali ama kimseye abla demem diye bir durum mu var? Ben internette tanissam bile eger 5 6 yas buyukse abla abi derim adiyla hitap edemem. 2 3 yaşa takilmam. Ama 6 7 yas kucuk birininde bana abla demesini isterim.

• 1ay

Demem niye diyim. Bu kadar önemli degil bence. Milletin kocasi kendinden 10-15 yas buyuk olabiliyor. Nerde abi abla? Gereksiz ama demek isteyen der

• 1ay

yetistirilme tarzi da onemli biz oyle gördük degisik geliyor

Erkekler Ne Diyor 3

• Yenge diyince bu geliyor aklıma
    www.uzunkisa.com/.../213458_o9c3d.jpg

0|0
    0|0
  • derim

0|0
    0|0
  • hayır demem

0|0
    0|0
    • 1ay

Yenge derim hoşuna gitmeyecektir elbet sahsen ben benden buyuklerin bana yenge demesini istemem. ama küçüğüm olan birinin ki 2 3 yaş dan bahsetmiyorum 6 7 yas kucuk birinin abla demesini isterim. Ve deme istersen ama dusunceni yuzume söyle

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...