Siz olsanız benimoe dalga geçer miydiniz?

Cildim neredeyse sapsarı ve gözlerimin çevresi de mosmor. Uyku, beslenme düzenim hiç iyi değil eğitim hayatımdan dolayı. Zaten psikolojik problemlerim de var. Antidepresan kullanıyorum. Tüm bunlar görünüşüme de etki ediyor haliyle. Okuldaki birçok arkadaşım dalga geçiyor görünüşümle. Sanki ben istiyormuşum gibi bana "keş" diyorlar. Bunu yapanlar da üniversite 3. sınıftaki insanlar yani. Ben de bu yüzden yüzüme cc krem, kapatıcı, pudra falan ne varsa sürüyorum. Cildimde tek bir pürüz yok ama renk için kullanıyorum bunları. Kapatıcı gözlerimin altını kırıştırmaya başladı. Sürmesem çok mu kötü olur? Herkesin gözüne mi batar? Siz olsanız dalga mı geçersiniz?

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• Lisede banada keş ayyaş psikopat diyorlardı bende madem öyle psikopatı oynadım dötününüzü keserim la diye dolanmaya başladım okulda gören saygılar abi günaydın abi demeye başladıydı sende öyle yap:/

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ne kadar pislik inssnlar var ya düşüncesizler

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• bir insanın tipiyle fiziksel durumuyla asla dalga geçmem herkesin başına gelebilir

0|0
    0|0
  • falga geçmem ama keş diyorlarsa samimidirler ne güzwl

0|0
    0|0
  • Ya birak kim ne düşünürse düşünsün. Sana söylediklerinde tepkini koy. Kendine laf ettirme. Yuzunu de bence normal halde bırak. Biseyleri saklamak zorunda degilsin. Sen bunlari taktığın sürece ilac kullanıma devam edersin

0|0
    0|0
  • senelerdir cigara hap kullanan biri olarak tavsiye veriyorum. ayni sorunlar bu zikkimlari kullanan herkeste oluyor. ve kesin çözüm guneslenmek. ha kış geldi git solaryum da bronzlaş hafta 1 gitsen yeterli

0|0
    0|0
    • 1ay

Ben kullanmıyorum. Ağzıma sigara dahi sürmedim.

• 1ay

kullandin demiyorum zaten yanlis anlama 😊 sadece kullanan insanlardada ayni belirtiler oluyor solgun sari yuz goz alti morarmalari sismeleri vs vs sana bir arkadadimin fotosunu oncesi ve sonrasi olarak gostersem agzin acik kalir.

yani demek istediğim solaryum a gidersen sikintin kalmaz

• antidepresan kullanacak ne sıkıntınız var ki. bir yakınınız mı vefat etti ya da sevgilinizden mi ayrıldınız gerçi bana kalırsa hiçbiri antidepresan almaya sebep olmaz da.

0|0
    0|0
    • 1ay

Çok fazla sorumluluğum var ve ben bu kadar stresle baş edemiyorum..

• 1ay

Dinleyenim var. Sağolun..

• 1ay

ben insanlarla dalga geçmem. insanları dışarıdan nasıl göründüğüne göre iç dünyasını bilmeden yargılamak yanlış ve genellikle zeka seviyesi düşük insanların yaptığı birşey. (soruya cevap vermek adına)

• Geçmezdim
    Allah yardımcın olsun kardeşim

0|0
    0|0
  • geçmem gel kanka olalım bende senin gibiyim

0|0
    0|0
  • Kalbin morarmasın be. İyi birisin bence :)

0|0
    0|0
  • Beygirlerle dalga gecmem

0|0
    0|0
  • bence dalga geçilecek bir durum yok gayet insanlarda normal olabilecek bir durum

0|0
    0|0
  • doğru bencede diyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Dalga geçmem

0|0
    0|0
  • Ne yapman gerektiğini biliyorsun işte. Hayatını düzene sokmak gerek.

0|0
    0|0
Yükleniyor...