Ben millet değilde düşünce ırkçısıyım aptal insancıklara selam vermiyorum bunun ötesinde dar görüşlüler ve erkek hegomanyasını savunan sefillere ırkçıyım ya siz :)

Güncellemeler:
1ay Ne din, nede millet veya ırk racistiyim. Kişiliğe göre adam seçerim. Yahudi de, hristiyan dada, müslüman da, budistte veya başka bir dindeki insan da benim gözümde eşittir. Doğuştan gelen din, dil, ırk kimseyi üstün kılmaz. Önemli olan sana normal insanlardan sıyrılıp yaptığın başarılarla, üretiminle övünmendir. Yoksa sen şu ırksın diye üstün olduğun anlamına gelmez. Zaten dış görünüş 0.001% bir oranla yansıyor size. Başarılarınız ve kişiliğiniz gururumuz olsun.
1ay Atalarınızın veya akrabalarınızın değil. Zaten önemli olan geçmiş değil, gelecektir. Örnek olmak istiyorsanız kan dökmenizle değil, bilim ve sanatta ilerlemektir. Tek gerçek olan şey üretimdir, tüketim değil. En büyük başarınız üretim olması dileğiyle iyi geceler herkese.

1|1
7|32

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• irkci degilim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 31

• Irkçılık insanlığın yüz karası. İnsan olmanın dışına çıkmak için olanı olduğu gibi değilde ona öğretildiği gibi görmek için ve zavallı beyinlerin sarılacak başka birşey bulamadıklarında sarıldıkları bir durum. Keşke ırkları yeniden yok edebilseydik...

0|0
    0|0
  • Vallahi bir kaç şey okudum ve muhabbetin kötü yerlere gidecegini dusundugum icin okumak istemedim bir kısmını ve uyarı türkçeye ingilizce karıştırma komik oluyorsun bende türkçeye ingilizce karıştıranlara ırkçıyım.
    Ama bildiğimiz ırkçlıkta pek olayım yok sadece ermeni sevmiyorum ve sıkıntılı kürtleri.

0|0
    1|0
  • Allah'ın yarattığı her şeyi severim. :D Yani ırkçılık yapmam, o siyah, bu beyaz, bu sarışın gibi. :D Hepsi güzeldir. Bir de, dediğin gibi, düşünce ırkçısıyım tabii... Aynı dediklerin geçerlidir.

0|0
    0|0
  • Soruyu ardından gelen güncellemelerle beraber okuyunca aklımda beliren tek şey bunların ciddi ruhsal buhran altında ezilmiş sorunlu bir zihin tarafından üretilmiş düşünceler olduğudur. Sağlıklı bir akıldan bu lafların çıkması pek mümkün değil.

0|0
    0|0
  • ırkçıyım

0|0
    1|0
  • ırkçılara, kötülere. yani ne kadar huyu kötü varsa düşman olmanı destekliyorum ama biz aptal insanları niye bu konuya dahil ettin ki? aptal zekası gelişmemiş demek. ne yapalım biz aptallar kendimizi mi öldürelim yav. yaşıyoruz işte mecbur

0|0
    0|0
  • milliyetçilik le ırkçılıgı birbirine karıştıranlar 2si hakkkında gram bılgısı olmayanlar saçma sapan atıp tutuyor klasık komunıst sozu

1|1
    0|0
  • Düşünce ırkçılığı diye bir kavram olmaz. Ama genel anlamda bilinen ırkçılık insanlık ve haysiyet dışı bir tutumdur.

0|0
    0|0
  • %99 Türklüğe zarar veren herkese ırkçıyım %1 insaniyet gösterebilirim iyi günüme gelmişse :)

0|0
    1|0
  • ırkçı değilim ama sırf konumu yüzünden, kendini Einstein sanan ezik insanlara ve onların eli ayağını öpen çıkarcı tiplere gıcık oluyorum

0|0
    0|0
  • yüzde yüz

1|0
    0|0
  • bende düşünce ırkcısıyım güncellemelerine katılıyorum

0|0
    0|0
  • Var biraz

0|0
    0|0
  • Irkçılık cahiliye dönemi adetidir. Öyle gerici değilim.

0|0
    0|0
  • ırkçı değilim sadece k*rtleri sevmiyorum

0|0
    0|0
  • Ayrım Yapmam Irkın ne olursa olsun Ortak yanımız allaha inanmak inanmayanları da islama davet ediyorum zorla bir şey yok ama takılmam ortamında bulunmam

0|0
    0|0
  • ben millet ırkçısıyım ve aynı şeyleri konuşup duranlara ırkçıyım ne anlatsan anlat istersen kanıt sun aynılar anlamıyorlar

0|0
    0|0
  • oguzların üçoklara bağlı bayındır boyundanım evde atsız kitapları okuyarak büyüdüm ırkcı değilim :)

0|0
    0|0
  • Örümcek kafalilara irkciyim tahammül etmek zor ve heryerdeler

0|0
    0|0
  • Irk değil karakter önemli benim için %10 filan vardır

0|0
    0|0
  • Irkçılık aptal insanlara özgüdür.

0|0
    0|0
  • ırkcı değilim. Cahillere karşı antipatim var.

0|0
    0|0
  • Aptal insanlara karşı ırkçıyım.

0|0
    0|0
  • Irkci degilim aslinda ama olmak için zorluyorlar.

0|0
    0|0
  • Düz adamlarakarsi irkciligim var..

0|0
    0|0
  • Yüzde Sıfır

0|0
    0|0
  • Hümanist"im

0|0
    0|0
  • %0 ırkçılık yapmam. yapanlarında a * m*koyum tamam mı.

0|0
    0|0
  • %90 din ırkçısıyım

0|0
    0|0
  • Ben degilim ben anamim ogluyam

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 6

• İnsanım ben. Irka, dine, renge, cinsiyete bağlı değilim sadece bir insanım. Topluma karşı iyi olan, saygılı olan herkese karşı sonsuz bir sevgim ve saygım var. Gelişmeye açık insanlar benim için en güzel insanlar. Fakat bir insan tek bir düşünceye saplanıp, başka kimsenin düşüncesinin var olmasını bile kabul etmediğinde acayip sinirleniyorum. Değişime ve gelişime bu kadar kapalı, sorgulamayan insanlardan uzak durmak için çaba sarf ediyorum. Eğer kast ettiğin buysa, bu anlamda sana benziyorum galiba.

0|0
    0|0
  • Sadece ırkçılık yapana ırkçılık yaparım. Söz konusu ırk benim ırkım olmak zorunda değil.
    Çivi çiviyi söker hesbındayım biraz ve bu yaptığımın da doğru olmadığını biliyorum ama biri yanımda bir ırka sövüyorsa falan dayanamıyorum bir türlü.

0|0
    0|0
  • Irkçılık bana uzak bir kavram

0|0
    0|0
  • 0% ırkçıyım
    Sadece aptal saptal insanlara tahamüllüm yok

0|0
    0|0
  • katiliyorum

0|0
    0|0