Kapat

İnancınızı duyan insanların , inancınız hakkındaki önyargıları neler?

Sonuçta herkes aynı inanca sahip değil ve bu durumda çeşitli önyargılar oluşturabiliyor. Peki şimdiye kadar inancınızı duyan insanların inancınız hakkındaki ön yargıları neler oldu? Bu yargılar sizi rahatsız etti mi?

0|3
4|15

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Deistim ben.
    Bunu söylediğimde sadece dinleri reddettiğim için dinlerin var olduğuna inanan ama gereğini yapmak zor geldiği için inkar eden biri olduğum düşünülüyor.
    Fikir sahibi olmak için illa ateistim demek gerekiyor bazılarına göre.
    En kötüsü de müslüman değilsen eşittir fahisesin.
    Çünkü günah kavramı olmadığı için onlara göre iyi olmak gereksiz.
    Buda zaten samimiyetsizliklerinin kanıtı zira demek ki dinleri olmasa kötü insanlar olacaklarına eminler.

Hürmetler 😄

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Bir Alman misafirle hıristiyanlık konusunda konuştum ve bana''Çok utandım , ben senin dinin hakkında hiç bir şey bilmezken sen benim dinimin nerede ise her şeyini biliyorsun, söyleyecek tek mazeretim yok.''demişti.. Her kesin inancı ve imanı kendisine ait.

0|0
    0|0
  • Gerçek hatta değilde burada alevi olduğumu duyanlar uzaylı görmüş gibi davranıyor asdfasd :D

1|0
    0|0
  • Herkesin inancı ya da inançsızlığı, kendisini bağlar.
    Başkalarını zerre kadar ilgilendirmez.

Başkalarının, deist olmamla ilgili olumsuz düşünce ve ön yargılarını umursamıyorum.

0|0
    0|0
  • Dünyada 1,5 milyar insanın tabi olduğu bir dine inandığımdan mütevellit alenen şaşkınlıkla bana bakıp ön yargılı davranmıyorlar. Ha desem ki ''Candomble'' dinine inanıyorum belki dediğin olabilirdi.

0|0
    0|0
  • Bu ne turşu be ne lahana perhizimi derler genelde 😎 hümanist bir kişiliğim var vicdana göre değişeninden 😂

0|0
    0|0
  • Yüzüme karşı bir bo*k diyen yok ama burda klavye delikanlilari ötüyo. Ben 20 yaşıma kadar doğudan batıya Türkiye'nin 4te 3nü gezdim sadece 1 kişi dürüstçe dinini itiraf etti.

0|0
    0|0
  • Terörist olduk yobaz olduk ırkçı olduk kafatasçı olduk sonra bir takım kişiler yobaz dedi diğerleri başka şeyler söyledi barbar dediler vs

0|0
    0|0
  • Hic maruz kalmadim boyle biseye

0|0
    0|0
  • O da bisey mi. Ben müslümanım elhamdülillah. Müslüman arkadaslarim namaz kıldığımi öğrendiklerinde şaşırıyorlar

0|0
    0|0
  • tartışma konumuna getirmeyip olayı kapatma taraftarı olurum sorun olmasın diye ki sorun sonunda illa patlak veriyor

0|0
    0|0
  • neye inandığının bir onemi yok karşındaki insana saygın olmadıkca

0|0
    0|0
  • İnanca önyargı olmaz. İnancı nasıl yaşadığına önyargı olur.

0|0
    0|0
  • Kimsenin inancını yaşadığı yok lafa gelince herkes dinine bağlı ama

0|0
    0|0
  • Inançsız olduğumu duyunca cehenneme gideceğimi söyleyen oldu mesela :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ne olmadı ki 😄 yemediğim hakaret kalmadı insan olsalar zaten düzgünce fikrini söylerler

0|0
    0|0
  • Umurumda bile degil...

0|0
    0|0
  • İnancım ne bilmiyorum. Ama çoğu kişi tarafından ayıplanırdım.(: Belirli bir inancım yok.

0|0
    0|0
Yükleniyor...