Hayattaki varolusunu gereksiz bulmak?

Haziran ayinda 2 yillik universiteden mezun oldum yaklasik olarakta 3 aydir is ariyorum ve bulamadikca tum inancim ve moralim diplerde geziyor. Disarida cikmaz oldum evde oturmaktan iyice tembellestim ve kendime olan inancimida guvenimide kaybettim. Oyle bir ruh hali icerisindeyim ki hicbir seyden zevk alamaz haldeyim, her olaya karamsar ve olumsuz bakis acisiyla bakar oldum. Calisasimda gelmiyor disarida gezesimde gelmiyor sanki hayatta bir amacim kalmamis gereksizce yasiyormusum gibi geliyor. 4 yila tamamlamak icin kayit oldum kpss ye girdim ama gozumde hicbi onemi yok hepsini yapmak zorundaymiscasina yaptim. Ugrasasim bile gelmiyor bisey ugruna. Aptalca bir bosluga suruklenmisim gibi cozumu buluyorum ama uygulayacak cesaretim yok hevesim yok. Hayattan beklentimde kalmadi tadim tuzumda kalmadi. Olup gitmeliyim diye dusunur oldum. Yasiyorum ama zoraki. 1 aya sozlenicem ona bile heves etmez oldum hicbisey iyi gelmiyor mutlu olamiyorum. Paylasmak istedim sadece. 😞

0|1
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Üzme morali ni hak yemedin birileri nin adamı olmadın kendi n üzme temiz sin doğal sın her zaman yanındayım elimizden geldiğince sakın morali n bozma

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• İnsan neden bu kadar kolay pes eder. İş bulamıyorsan vardır bir hayır demen lazım. Başka ilanlara bakman lazım. Bende 1 aydır işsizim. Ama hiç bu duruma düşmedim. Hayat çok güzel. Karamsar olma hemen küçücük bir pürüzde.

0|0
    0|0
    • 1ay

Cevrende destekleyecek insanlar bulunmali is bulamayisimin suclusu benmisim gibi suclaniyorum ve koyveriyorum hemen zor oluyor benim icin

• 1ay

Umarim sans yuzumuze guler

• 1ay

Umutsuz olursan hemen pes edersen şans bize gülmez

Erkekler Ne Diyor 8

• Başta yanlış yapmasaydın keşke, neyse hayırlısı olsun boş ver

0|0
    0|0
  • ben.. aynen

0|0
    0|0
  • Bölümünüz ne?

0|0
    0|0
  • Akıl ve mantık sınırlarına sığdırdığın her hedefin, günü geldiğinde mutlaka gerçekleşecektir...

0|0
    0|0
  • Hayatının kontrolünü eline al bende o süreçlerden geçtim ama herşey birgün yolunu bulur.

0|0
    0|0
    • 1ay

Umarim yoluna girer hersey

• 1ay

Elbet girecektir ama kendini böyle kötü acınası bir psikoloji içine sokarsan dahada kötü yaparsın hayatını pozitif ve olumlu düşünmeye çalış sürekli öylesi daha iyi

• Biraz adrenalin olmus

0|0
    0|0
  • bu gecici bir surec

0|0
    0|0
  • zikir çek iş ara sabret umutsuzluğa düşme

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...