Doktor olmayı, astronot olmayı, pilot olmayı... istedik peki mutlu olabildik mi?

Popülerliğine, maaşına göre meslek seçmek hobisi oldu bizde. Bence bu gelişemeyen toplumların fobisi.
İnsan sevdiği işi yaparsa verimli olur ya da işini severse :)

0|0
1|21

En İyi Erkek Görüşü

• Kesinlikle. Ne tesadüf ki benim sevdiğim işten iyi para kazanılıyor ve işimde çok iyiyim, çünkü işimi seviyorum. Para kazanmak için bu alana girenler ise eninde sonunda asla geçemeyecekleri bir duvara tosluyorlar.

Parayı meslek değil başarı getirir, başarıyı da ancak işini seversen elde edebilirsin.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Yaşayıp tecrübe ettik bazı şeyleri.
    Benim minnak kızım şimdiden diyor büyüyünce mutlu olmak istiyorum, güçlü olmak istiyorum sorulunca.
    Mutluluk gibisi yok.
    Ben çocuğumun mutluluğu için herşeyi gözümü kırpmadan yaparım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Bendeki şans kimsede yok,
    totoma pipet şeeyapsanız ;
    şans fışkırır :DD

sevdiğim mesleği edindim çünkü,
    hemde hiiiiç çaba göstermeden ^o^

0|0
    0|0
  • sevdiği işi kaç kişi yapıyor ki? en az zevk alabilen işler yapıyoruz memleketin durumu bizim beceteksizligimiz vs uzar gider. hayatımız her zaman standart bir şekilde gitmesine ya izin vericez ya da daha iyi bir şekilde gitmesine ki ben iyi bir şekilde gitmek için iyi adımlar atmaya başlıyorum en azından kendimi mutlu etmek için

0|0
    0|0
  • Küçükken astronot olmak isterdim gökyüzü uzay ilgimi çekerdi ama bir yönlendiren yol gösteren olması gerekli yoksa hedef belirleyecek yaşa gelince ne yapacağını bilemiyorsun

0|0
    0|0
  • Sevdiği işi yapabilmekten ziyada mecburiyetten gidiyor işe insanlar, çocuk bakma ev geçindirme bir şeylere sorumlu olma mecburiyetinden..

0|0
    0|0
  • Ben kantinci olmak istedim valla çocukken o yüzden mutlu olmakta zorluk çekmedim bu hayatta 😊

0|0
    0|0
  • Doktor olsak kalp el vermez insan kesmeyi pilot olsak bilemeyiz havada gitmeyi astronot olursak vay halimize ki asik olursak iste ozaman korkun benden:D

0|0
    0|0
  • Katılıyorum şu an sevdiğim iki alanda eğitim almaktayım

0|0
    0|0
  • Acikcasi ben meslegimi cok severek yapıyorum tamam kucukken belki sacma sapan hedeflerim vardi ama simdi. Cok memnunum
    Tamatkar olmak lazim birazda

0|0
    0|0
  • Ben iatemwsim

0|0
    0|0
  • mutlu olmak için yaşamam

0|0
    0|0
  • neden en iyisini istemeyim yüksek hedefleri olmali insanin. Bruce lee nin bir sözü var " Başarısızlıktan korkma. Başarısızlık değil ama düşük hedef suçtur. Büyük girişimler, düşseniz bile (başarısız olsanız bile), muhteşemdir."

0|0
    0|0
    • 1ay

Demek istediğim küçük hedefler seçin değil. Aksine sevdiğiniz şeyi hayal edin, toplumun istediğini değil. Hedefiniz hayaliniz, hayal de Size ait olsun

• katılıyorum

0|0
    0|0
  • Kesinlikle katılıyorum. Ben milyarder oldum da ne oldu?

0|0
    0|0
  • sanmam

0|0
    0|0
  • möendis olduk.. kaldırım möendisi

0|0
    0|0
  • tercuman olmak istemiştim ve dizi çevirmenliği yapıp tercumanlık okuyorum mutluyum :D

0|0
    0|0
  • Birkeredir

0|0
    0|0
  • insan olmayi insan kalnayi hedeflemedik

0|0
    0|0
  • hayır olamadik

0|0
    0|0
  • Sevdiğin iş önemli