Arkadaşımın durumu çok vahim. detayda anlattım nolur fikir verin?

Benim liseden beridir arkadaşım. 3 yıl süren bir ilişkisi oldu (o çocukta benim yakın arkadaşım) bunlar bir halt yedi birlikte oldular. Çok geçmeden de ayrıldılar. Bu kızın oturduğu yer köy gibi bir yer küçük ve insanları geri kafalı. üniversiteyi kazanamadı babası ordan biriyle evlendircekmis aglayarak beni aradı kız. bende çocuğu aradım durum böyle sahip çık dedim, "ben artık o defteri kapattım" bilmemne dedi. erkek işte!!! şimdi eğer kızı zorla ordan biriyle evlendirirlerse illaki durumu ortaya çıkar abileri çeker vurur hiç acimaz çünkü oranın kafa yapısı bu. kendine bir kurtuluş arıyo düşünüyoruz ama bulamıyoruz elimizden gelen bişey yok. lütfen yol gösterin lütfen

Güncellemeler:
1ay Düşünseymiş yapmasaymış'ları biz çoktan geçtik. Ben onun sürekli başının etini yedim öyle bir halt ettiği için ama olan oldu. ben bundan sonrası için fikir arıyorum burda

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Keşke yaptigımız şeylerin sonuçları neleri doguracagını bilsekte hayata ona göre hareket etsek. Yazık gerçekten o kız ya kaçacak ya da ya da orda kalıp kaderine razı olacak onu ne beklediğini bilemeyiz. O kızı evleniriz diyip kandırıp ortada bırakadan adi de erkegim diye ortalarda gezer

1|0
    0|0
    • 1ay

Hangi sehirde yaşıyor arkadaşın?

• 1ay

Ya bende söylüyorum senin kurtuluşun ahmet ali hasan değil diyorum ama izin vermiyolarmis işte

• 1ay

İş sahibi olmadan evlenmem desin bir şekilde

Erkekler Ne Diyor 4

• Yapacak bir şey yok senin onu düşündüğün kadar o kendini düşünmemiş

0|0
    0|0
    • 1ay

Yapacak birsey yok derken

• 1ay

Elinden bir şey gelmez ne söylesek boşa. Üzülüyorsun ama hata yapanlar cezalarını çekmeliler ki zaten çekiyorlarda

• 1ay

Ankaranın neresi

• insanın hamuru bozuk olunca düzeltecek bir yolda bulunmuyor

0|0
    0|0
  • "geri kafalı" derken? Dinimizin gereği, geri kafalılık mı oluyor?

0|0
    0|0
    • 1ay

Duyulursa kızı öldürürler diyorum takıldığın nokta burası mı oldu !!

• 1ay

Mecazen söylemiyorum vururlar

• 1ay

Kendi yaşadığı yeri ortamı bile bile, oradaki davranış şeklini bile bile, zina olduğunu günah olduğunu bile bile böyle halt yemiş. Her neyse gitsin polise falan sığınsın beni ilgilendirmez

• yapacak bir şey yok hatasının bedelini ödeyecek mecburen

0|0
    1|0
    • 1ay

Canından olarak mı?

• 1ay

Ankaranın bir köyü. ben orda yasamiyorum

• 1ay

Hangi ilçe sorması ayıp?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...