İnsanlik öldü mü?

UZUN OLDU AMA OKURSANIZ EN AZINDAN BILINCLENIRIZ... İstanbul'da YAŞIYORUM

arkadaşlar bugun okula giderken yolda yerde yatan gözleri kipkirmizi titreyen bir köpek gördum ve hemen eğildim sevdim neyi oldugunu ögrenmeye çalistim kimi esnaf yok bir seyi o hep yatar bilmem ne dedi kimisi hasta dedi hemen 2 yan sokakta ki veterinere koştum stajer kiz vardi yardimci olamadi sonra belediyeyi aradik yarim saat oldu gelmediler.. sonra etrafım kalabaliklaşti 3 4 hayvansever insanlarla bir olup veterinerleri aramaya başladik ve hiç biri gelmedi yardima ya gelemeyiz dediler acik acik ya da pahali ucretimiz bilmem ne dediler.. daha sonra işin komigi belediye gelmiş ben başka veteriner e giderken ve belediyenin söylediği şey ^ bizim yapabilecegimiz bir sey yok yasadigi kadar yaşasin^ .. ilk önce duydum dedim herhalde dalga geçiyorlar inanamadim mal gibi kaldim ya hayvan hasta belli bir allahin kulu bugun yardimci olmadi bize veteriner kimligi altinda dolanan insanlar bu işi para icin yapiyor sadece.. adama tamam diyorum ucreti karşılayacagiz gelin bu sefer başka bahane buluyor uzagiz uzun surer bilmem ne yani kisacasi insanlik ölmuş bugun benim butun sinirlerim boşaldi. ARKADAŞLAR NE OLUR GÖRDUGUNUZ HAYVANLARA BIR KAP SU VERIN LÜTFEN BUNU YAPIN BAŞKALARI YAPIYORDUR BIZENE DEMEYIN LUTFENNNN!!!

0|3
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• insan ve insanlık birbirinden çok uzaklaştı bencil bir toplum oluştu benimde başıma geldi çoğu kez bir keresinde yerde yatan acıyla kivranan kuş gördüm o gün baya yağışlıydi hava garibim islanmis üşümüş yanından insanlar geçiyor bir taneside dönüp bakmıyor bu da canlı demiyor elime güvercini bizim orda veteriner çok yakın götürdüm bıraktım oraya böyle böyle anlattım tamam deyip aldılar kuşu böyle olay bir çok geldi başıma hiç kimse yoksa ben varım biz hayvan severler varız biz yapmazsak hiç kimse yapmaz

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• senin gibi insanlara ihtiyaç var bende sokakta aç kedi gördüğümde marketten süt mama falan alırım köprk yok pek kadıköy tarafımda geçen yaz yavtu kediye araba çarpmış tesadüfen buldum arka bacaklarını oynatamıyordu enazından kırılmamış veterinere bıraktım ordakiler ilk para istedi sonra neyse biz karşılarız ilacı dediler

hayvanları insanlardan daha çok severim yazdığın yazıdada belli kimin ne olduğu insanlar bencil kendini. düşünen varlığın teki

1|0
    0|0
    • 1ay

teşekkür ederim ya en azından evet bir kap su koymayı bile beceremiyoruz ne yazık

• 1ay

rnazımdan kadıköyde su mam falan koyuyorlar belediyede uardım ediyor

• Biraz içim acıdı köpeğe, biraz da sizinle gurur duydum duyarlı davranışınızdan dolayı.😢

1|1
    0|0
    • 1ay

çok teşekkür ederim gurur duyulacak bir konu degil aslinda normal bir durum lakin bizim insanlarımız sadece kendilerini düşündükleri için başkalarına yardim etmek merhamet etmek günümüzde alkışlanır hale geldi halbuki cok normal bir durum ama işte gelin görün bir de beni düşünün hem kopegin kafasini sevdim hem agladim..

• 1ay

kesinlikle oyle okuduğunuz için ayrı teşekkür ederim işte sozde hepsi merhametli hepsi iyi:)

• 1ay

Rica ederim diğer merhametsiz insanların sizin hayvan sevginizi örnek almaları dileği ile.☺

• Buda bir ibadet bence ama biz zaten insana insan olduğu için bile değer vermiyoruz ki hayvana verelim burda hayvanlara küçümsemek için değil duyarsızlığımızın seviyesini açıklamak için dedim

1|1
    0|0
  • doğa acımasızdır onların doğada yaşadığı her saniye daha fazla acı çekerler vicdan bence insanın zayıf yönünden başka bişey dğeil

1|0
    0|0
    • 1ay

profil resmine bayildim. hahahaha

• 1ay

doğa acımasız lakin insanlar acimasiz olmamali

• 1ay

kanunu güçlü olanlar yazar o halde birşeyleri değiştirmek istiyorsan önce ipleri elimize almalıyız durum bu yani ayrıca örgütlenmeliyiz

• Yeri geldi yılanın başını bile okşadım (yanlış anlaşılmasın pls) hayvanları çok verim. Veterinerin harcayacağı ilaç ne kadardı ki sanki 30-40 tl ya, üşengeçlik mi desem insafsızlık mı desem bilemedim.

1|0
    0|0
  • Tebrik ederim. Maalesef öyle duyarsızlaştık ki, belalar o yüzden başımızdan eksik olmuyor.

1|0
    0|0
    • 1ay

deli oldum ya bu kadar duyarsız olmamalıyız

• 1ay

işte..

• 1ay

Senşn Senin olay nerde oldu?

• Köpeklere yazık valla. Keşke örgütlenip insanlara saldırsalar. Özellikle masonlara.

1|0
    0|0
  • belediyelerin barinaklarindan aliyorlar. sanirim ulasamamissiniz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...