Merhaba. Ben Almanya'dan Alaric. Türk kadınları neden Türk erkeklerinin değerini bilmiyor?

Merhaba arkadaşlar. Ben Almanya'dan Alaric. Türkçe'yi yeni öğrendi ben. Turist olarak geldi ben. Şu an Türkiye'deyim ve bir husus dikkatimi çekti; Türk kadınları Türk erkeklerinin değerini bilmiyor. Açıkçası ben şaşırdı bu duruma. Türk erkekleri her yönüyle örnek alınası cinsten olmalarına rağmen Türk kadınları nasıl olabiliyor da değerlerini bilmiyor, hala anlamış değil ben. Türk erkekleri eve geldiğinde eşleri onlara ''Hoş geldin kocacığım.'' bile demiyor. Ben çok şaşırdı bu duruma.

Türk erkeklerinin de onlara karşı anlayışlı olması nihai anlamda sabırlı olduklarını gözler önüne seriyor. Bu inat kisvesi içerisinde ikisinin birbirine karşı sabırlı olmaları durumunda gelecekte mutlu bir ilişki vaat etmeleri yadsınamaz bir gerçek.

0|0
9|5

En İyi Kız Görüşü

• trol soru

2|0
    0|0
    • 1ay

trol ne demek? Af edersiniz Türkçe'yi yeni yeni çözüyor ben bu sebeple biraz daha açık konuşmanız durumunda daha iyi anlayabilecek ben. Anlayışınıza müteşekkir kalırım.

• 1ay

almanmısın yoksa eski türkçe konuşan amcamısın belli değil trollllllll

En İyi Erkek Görüşü

• Vay be türkçeyi yeni öğrenip de "ı, ö, ü, i" harflerine dikkat ederek yazanı ilk defa görüyorum :D yalanını sksinler senin :D

0|0
    0|0
    • 1ay

Ben sizi çözmekte problem yaşıyor, neden küfürlü konuştu siz?

• 1ay

yok ben küfür konuşmadı, ben seni sevdi, sen tatlı birisi olmak. ben sana önemli birşey söylemek istemek, yalan söylememek, abartmamak sen anladı? Türkçeyi de güzel komuşmak öğren sen tatam mı? Vay maşallah türkçene kurban olmak ben senib 😂

• 1ay

ben de kendi klavyemi s*kmek. bu nasıl bir yazım hataları bende olmak :D

Kızlar Ne Diyor 8

• Trolsün ve başarısızsın.

1|0
    0|0
  • Türk erkekleri değer biliyor ya maşallah.

0|0
    0|0
    • 1ay

Türk erkeklerinin ağırbaşlı ve anlayışlı olmaları Alman kadınlarının büyüleyici cazibesini tetikliyor.

• 1ay

Türk kadını hafif bir kadın mı peki herkesle kıyaslanıyor.. Çoğu ülkenin erkekleri savaştan kaçarken bizim kadınlarımız savaştı. O yüzden artık TÜRK kadınına laf getirmeyin lütfen hakikaten bıktık yani.

• "Biraz da gülelim" köşesi.

1|0
    0|0
    • 1ay

Hayır burası ''Maziler köşesi''. Geçmişteki ''mutluluk çesmesi''nin vanasını kapattılar Türkiye'de, nerede o güler yüzlü pınarlar?

• 1ay

Ya, değil mi? Çok haklısın.

• Sen benden iyi konusuyor turkce

0|0
    0|0
    • 1ay

Sağ olsunlar iyi öğrettiler. Bu arada teşekkür eder ben, teveccühünüz.

• afdsfadsasafdsadsc

0|0
    0|0
    • 1ay

Sözlükte böyle bir kelime bulamadım, hangi dil bu acaba?

• Türk erkeginin yalandan soru sorması harbi malsiniz ya.

0|0
    0|0
  • Turk kadiniyiz atarliyiz giderliyiz iyi yapiyoruz oh

0|0
    0|0
  • Turkceyi ogrenmeye nihai kelimesinden basladiysan büyk başarı ama yalanlarini mikeyim

1|0
    0|0
    • 1ay

Yardımcı oldular, sağ olsunlar.

Erkekler Ne Diyor 4

• sıktır ya alaricmis 😂😂 iyiki oyuncu falan değilsin

0|1
    0|0
  • Biz de yedik

0|0
    0|0
  • Troll.

0|0
    0|0
    • 1ay

Trol ne demek? Sözlükte bulamadı ben. Küfür ise eğer bu duruma çok üzülür, darılırım.

• Velet misin? 😐

0|0
    0|0
    • 1ay

''Velet'' Arapça kökenli ve çocuk anlamına geliyor. Benim yaşım 22 arkadaşım. Memnun oldu ben. Sizin kaç?

• 1ay

On dokuz :) ama velet gibi davranıyor sen :)

Yükleniyor...